KSW

Mariusz Pudzianowski zawalczy z Mamedem Khalidovem? „Niektórzy mnie lekceważą. Skoro już podjąłem tę rękawicę i będzie taka okazja, to jestem na tak”

Czy w KSW dojdzie do kolejnego starcia legend? Mariusz Pudzianowski zabrał głos w sprawie walki z Mamedem Khalidovem.

Kolejna walka legend w KSW?

O takim starciu mówiło się od wygranej „Pudzilli” z Łukaszem Jurkowskim. Wtedy to Mamed Khalidov zdradził, że gdyby pojawiła się taka oferta, to jak najbardziej mógłby stanąć do walki z byłym strongmanem, gdyż stał się on prawdziwym zawodnikiem MMA.

W ostatnim starciu promowanym jako pojedynek legend Mariusz Pudzianowski zmierzył się z Michałem Materlą. Był skazywany na porażkę, jednak od początku kontrolował starcie, które zakończył już w pierwszej odsłonie. W niecałe dwie minuty brutalnie znokautował „Cipao”.

Po wygranej z Materla czas na pojedynek z Mamedem Khalidovem? Były strongman początkowo wyraził chęć do walki z legendą KSW. W późniejszych wywiadach zmienił jednak nieco podejście do takiego zestawienia.

Mariusz Pudzianowski o walce z Mamedem Khalidovem

Wszystkie wątpliwości rozwiał jednak w ostatnim wywiadzie dla kanału Expert w Bentleyu. Pudzianowski zapewnia, że zawsze był otwarty na taką walkę, jednak nie ma pewności, czy kiedykolwiek do niej dojdzie:

– Cały czas systematycznie rzeźbię, niektórzy mnie lekceważą, a ja robię swoje, skoro już podjąłem tę rękawicę i jeżeli taka okazja będzie i włodarze KSW zorganizują to wszystko, ja byłem na tak i jestem na tak. Zobaczymy, jak to wszystko się potoczy, zobaczymy, jak los pokaże. Jeżeli będzie taka okazja, to fajnie byłoby skrzyżować rękawice. Zobaczymy, jak się to wszystko potoczy, bo są akurat za i przeciw.

Pudzianowski zapewnił od razu, że kwestiami za i przeciw nie są wcale kwestie finansowe – Tutaj akurat jakiś kompromis na pewno znajdziemy. Z KSW pracuję już tyle lat, że zawsze jakiś ten kompromis biznesowy wypracowaliśmy, znaleźliśmy i jakoś się dogadaliśmy.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Roberto Soldić staje w obronie Patrika Kincla i odpowiada mistrzowi innej organizacji: "Co ty pierdo**sz? Jesteś sztywny, jak..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.