FAME MMA

Ostatni raz twarzą w twarz przed walką! Szeliga pewny wygranej z Wrzoskiem! [WIDEO]

Za nami oficjalna ceremonia ważenia, podczas której zawodnicy także stanęli twarzą w twarz po raz ostatni przed sobotnią galą w Tauron Arenie.

Jutrzejszego wieczoru dojdzie do kolejnej emocjonującej gali Fame MMA. W oktagonie zobaczymy największe gwiazdy freak fightów w Polsce i elektryzujące pojedynki jak Wrzosek vs SzeligaAlberto vs Tybori, czy Tańcula vs Ferrari. Kibice tłumnie stawią się w Tauron Arenie, by z bliska oglądać poczynania zawodników.

Gdzie oglądać Fame MMA 19? Jak zawsze transmisja live dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Kliknij w baner i oglądaj na żywo!

-> Oglądaj FAME 19 na żywo

Szeliga pewny wygranej

Największe emocje poza main eventem wzbudza bez wątpienia pojedynek byłego mistrza KSW z „Szelim”. Pomiędzy panami jest sporo złej krwi i padło wiele mocnych słów. Przypominamy, że jest to starcie rewanżowe, gdyż pierwsza walka zakończyła się niefortunną kontuzją Wrzoska.

Sprawdź!  Piotr Szeliga reaguje na wyrzucenie Normana Parke z organizacji FAME MMA! "Pomimo sportowych osiągnięć…"

Szeliga jest jednak bardzo pewny siebie i nie ma wątpliwości, że po raz kolejny rozprawi się ze znacznie bardziej doświadczonym przeciwnikiem. Podczas dzisiejszego face-to-face zapowiedział, że po jutrzejszej walce Wrzosek nie wróci już do klatki FAME.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.