UFC

Oleksiejczuk zawalczy na UFC 302! „Husarz” potwierdził kolejną walkę w oktagonie

Michał Oleksiejczuk wraca do oktagonu! „Husarz” przekazał w social mediach, że wystąpi na gali UFC 302, gdzie ponownie zmierzy się z uznanym nazwiskiem w kategorii średniej.

Były podopieczny Mirosława Oknińskiego ostatni raz w klatce UFC widziany był w marcu. Podczas UFC 299 Oleksiejczuk w minutę przegrał z Pereirą, który najpierw obił tułów Polaka, a następnie udusił go zza pleców.

Michał Oleksiejczuk zawalczy na UFC 302

Zaledwie 2 miesiące po tym starciu Michał Oleksiejczuk przekazał fanom, iż niebawem ponownie zobaczymy go w ośmiościennej klatce. Polski zawodnik podpisał kontrakt na pojedynek z Kevinem Hollandem podczas UFC 302. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie Makhachev vs. Poirier.

Jeśli szef dzwoni i chce żebym się bił to nigdy nie odmawiam, pomszczę ostatni występ i zrobię to dla Was – napisał „Husarz” pod zdjęciem zapowiadającym starcie z „Trailblazerem”.

Sprawdź!  Szokujące słowa zawodnika UFC! "Ukraina powinna paść na kolana"

31 letni Amerykanin ma na koncie 21 pojedynków w UFC. Holland ostatnie dwie walki przegrywał przez decyzję. Najpierw przez niejednogłośny werdykt pokonał go Della Maddalena, a tego samego wieczoru, co walka Oleksiejczuk vs. Pereira Kevin przegrał z debiutującym Michaelem „Venomem” Pagem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.