Boks

Nowa wersja Usyka w walce z Furym? Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół!

Już za kilka dni Ołeksandr Usyk zmierzy się w wyczekiwanej walce z Tysonem Furym. Ukrainiec zamieścił w sieci nowe zdjęcie, w którym wielu kibiców dopatrzyło się sporej zmiany.

Już 18 maja poznamy niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej w boksie. Po ponad 25 latach dojdzie do starcia, w którym na szali znajdą się wszystkie najważniejsze tytuły królewskiej kategorii wagowej.

Pojedynek Tysona Fury’ego z Ołeksandrem Usykiem rozpala wielu kibiców. Do starcia dojdzie w tę sobotę w Kingdom Arenie w Rijadzie. Fani sportów walki na całym świecie zwrócą oczy na walkę w kwadratowym pierścieniu, która została przełożona z powodu kontuzji Anglika.


Walkę Tyson Fury vs Oleksandr Usyk, oraz najważniejsze pojedynki wydarzenia, możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy mogą odebrać 30 zł całkowicie za darmo po rejestracji i depozycie. Do tego dochodzi też 3X zakład do 100 zł bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Fury vs. Usyk

TYPKURSYBUKMACHER
Tyson Fury2.00Fortuna
Ołeksandr Usyk1.95Fortuna

Dodatkowe miesiące na przygotowania rozpalają oczywiście apetyty. Obaj panowie mieli więcej czasu na przygotowanie, rozpracowanie rywala, a przede wszystkim na poprawę samych siebie. Ukraiński pięściarz przed kilkoma dniami zamieścił w social mediach zdjęcie, w którym zaprezentował sylwetkę. „Ciężka praca wykonana” – napisał Usyk, a fani szybko zwrócili uwagę na istotny szczegół.

Sprawdź!  Marcin Najman reaguje na wyniki oglądalności walki Fury vs Wilder! Porównał je z teledyskiem MMA-VIP.

Przybrał sporo masy.
Przypakował w porównaniu do ostatniej walki.
Wygląda na to, że przybrał trochę kilogramów! – czytamy w komentarzach.

Czy Ołeksandr Usyk faktycznie będzie ważył więcej, niż poprzednio dowiemy się już w piątek. Wydaje się jednak, że Ukrainiec faktycznie wyjdzie masywniejszy do walki z Tysonem Furym.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.