UFC

Oleksiejczuk chętny na walkę z jednookim Magomedovem? Polak zaczepia Rosjanina!

Shara Magomedov zadebiutował wczoraj w UFC. Po jego zwycięstwie szybko pojawił się dedykowany w jego stronę wpis Michała Oleksiejczuka.

Odbierz bonusy i oglądaj UFC na żywo w Fortuna TV.

Niepokonany jednooki fighter to prawdziwy fenomen, który mimo poważnego uszczerbku zdrowotnego przejeżdżał się wręcz po każdym kolejnym rywalu, Do czasu debiutu w oktagonie tylko jedna z 11. zawodowych walk zakończyła się decyzją. Wcześniej każdy kolejny rywal padał po uderzeniach maksymalnie w 3. rundzie.

Na UFC 294 w Abu Dhabi Shara Magomedov zmierzył się z Bruno Silvą. Brazylijczyk zebrał srogie lanie nawet po obaleniu oponenta. Jednooki Rosjanin zgarnął pewną wygraną po jednogłośnej decyzji sędziów.

„Bullet” zaprezentował kapitalne umiejętności w stójce, co zdecydowanie spodobało się Michałowi Oleksiejczukowi. Polski zawodnik, który niedawno sam zaliczył szybkie zwycięstwo przez TKO, postanowił zaczepić Rosjanina w social mediach!

– Ej yo, rudobrody „Shara Bullet”! Słyszałem, że szukasz guza? Jeśli to ja byłbym na twoim miejscu, to zostałbym na końcu tęczy pilnując złota, zamiast dołączyć do klubu da dużych chłopów. Zastanów się dwa razy!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.