Clout MMA

Wielki Bu komentuje awanturę Labrygi z Załęckim! „To nie jest miejsce na…” [WIDEO]

„Wielki Bu” zabrał głos w sprawie wielkiej awantury, do której doszło podczas ostatniego programu promującego galę Clout MMA 2.

Kilka dni temu odbył się „Roast” z udziałem Denisa Labrygi i Denisa Załęckiego. Pomiędzy zawodnikami był ogromny konflikt, jednak podczas programu wydawało się, że nie ma już złej krwi. Zawodnicy rozmawiali ze sobą normalnie i nic nie zapowiadało nadchodzącej awantury.

Pod koniec programu doszło jednak do mocnej wymiany zdań i niespodziewanie freak fighterzy rzucili się na siebie z pięściami. Do akcji musiała wkroczyć ochrona, która rozdzieliła zawodników. Załęcki chciał wyjść przed studio, żeby wyjaśnić wszystko w cztery oczy, jednak federacja nie dopuściła do kolejnej bójki.

Całą awanturę w rozmowie z fansportu.pl skomentował „Wielki Bu”, który przede wszystkim przyznał, że program freakowy nie jest miejscem do poruszania tematów więzienia, przez który pokłócili się zawodnicy Clout MMA.

– To skreśla całe środowisko. Nikt nie będzie chciał rozrabiających kiboli. To nie jest miejsce na wywlekanie rzeczy z tego tematu. Rozmawianie na temat więzienia powinno być w więzieniu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.