High League

(VIDEO) Denis Załęcki wyśmiewa Szeligę! „Ch*jowo być bitym na każdym kroku…”

Toruński „Bad Boy” odpowiadał na pytania fanów na kanale Fansportu TV. Jedno z nich dotyczyło kolejnego spięcia z udziałem jego wroga, Piotra Szeligi.

Popularny freak fighter Fame MMA podczas ostatniego wydarzenia swojego pracodawcy kilkukrotnie oberwał z tak zwanego „liścia” od Denisa Załęckiego i Patryka „Gleby” Tołkaczewskiego. Nie była to jedyna taka sytuacja Szeligi w ostatnim czasie.

Piotrek pojawił się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem na gali High League 5. Zawodnik GROMDY przegrał tam z Damianem Janikowskim, a w drodze powrotnej do szatni towarzyszący mu „Szeli” ponownie został zaatakowany, tym razem przez „Kazika Klimat Kartel”, który głośno nawoływał o pojedynek z Szeligą.

Denis Załęcki komentuje atak na „Szeliego”

Załęcki na kanale Fansportu TV odpowiadał na pytania zadane przez fanów i jedno z nich dotyczyło wspomnianego ataku „Kazika” na Piotrka Szeligę. Toruński „Bad Boy” stwierdził, że „Szeli” sam sobie na to zasłużył. Wyśmiał też to, że po raz kolejny mu się oberwało.

Jak se pościelisz, tak się wyśpisz… Szeliga zasłużył, dostał kopa w d*pę.

– Ale ch*jowo być tak bitym na każdym kroku, nie? K**wa. Tutaj nie umiesz się zachować – dostajesz liścia, tutaj dostajesz kopa w d*pę, k**wa… Dostał kopa w d*pę, to prawie uciekł, k**wa… Tragedia. To jest to – robisz z siebie kozaka w Internecie, startujesz do słabszych osób. Kto podchodzi bardziej kumaty, to już robisz się panienką.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.