High League

Okniński przed High League 4: „To są koledzy, więc w ramach przyjaźni Szpilka chce wpie***lić Denisowi”

Mirosław Okniński po raz kolejny uderza w rywala i podkręca przed walką swojego podopiecznego. Trener zadbał o to, aby emocji nie zabrakło także poza klatką.

Część kibiców po ogłoszeniu hitowego starcia narzekało na to, że zawodnicy dobrze się znają i lubią, przez co konferencja z ich udziałem nie będą aż tak ciekawe. Tutaj wkroczył jednak Mirosław Okniński, który przygotowuje do walki Denisa Załęckiego.

Trener rozpoczął konflikt z kolejnym zawodnikiem trenującym w WCA. Nie szczędzi Szpilce mocnych słów oraz wyśmiewa byłego pięściarza. Między innymi żartował z jego ostatnich porażek na ringu oraz publikował nagrania z nokautów.

Trener ponownie atakuje Szpilkę

Teraz trener zamieścił kolejny wpis, w którym zaatakował „Szpilę”. Jak wiadomo, początkowo zawodnicy ze względu na znajomość nie chcieli walczyć ze sobą w klatce. Finalnie jednak zdecydowali się na pojedynek. Właśnie do tej kwestii Okniński odniósł się w ostatnim poście:

– Dlaczego Szpilka i jego sztab chce walki z Denisem? Mamy odpowiedz Szpilka i Denis Załęcki to koledzy. Wiec w ramach przyjaźni Szpilka chce wpierdolić Denisowi. Szpilka zobaczył, że Denis słabo wypada w parterze a parter to domena Szpilki. Wypowiedź Szpilki daje odpowiedź, że jak kolega słaby, to bierzemy walkę.

Takie zasady koleżeństwa. Wypowiedz Szpilki wyciętą a wywiadu mówi nam wszystko: „Na pewno zaskoczeniem dla mnie było to, jak łatwo Kubiszyn przewracał go z pozycji dosiadu, gdzie Denis był w dosiadzie. Sam w szoku byłem. To był bardzo ciekawy, sportowy pojedynek”

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  "Don Diego" szczerze o dopingu: "Droga na skróty to słabizna. Jak ktoś sobie pomaga, to niech przynajmniej się przyznaje"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.