FAME MMA

Druga konfrontacja Wrzosek vs. Kałuski jeszcze przed FAME 15! Wpłynie na przygotowania „Zombiego”?

Marcin Wrzosek, który pojawi się na sierpniowej gali FAME 15 ogłosił za pośrednictwem Instagrama, że za kilkanaście dni dojdzie do jego rewanżu z Piotrem Kałuskim. Tym razem jednak nie będzie to pojedynek w klatce!

Przed kilkunastoma dniami odbyła się gala Prime Show MMA 2: Kosmos. W wyniku zdarzeń losowych Marcin Wrzosek oraz Piotr Kałuski stracili swoich rywali na kilka dni przed galą. „Zombie” miał się zmierzyć z „Arabem”, który jednak zachorował, a przeciwnik „Ochroniarza oszusta z Tindera” doznał udaru mózgu.

W związku z tym na gali otrzymaliśmy najbardziej typowy freak fight z możliwych. Między fighterami było ponad 60 kilogramów różnicy w wadze, nie wspominając o gabarytach. Kałuski przewyższał Wrzoska co najmniej o głowę, jednak nie przełożyło się to na wynik.

„Polish Zombie” ewidentnie przeważał doświadczeniem i wykonał założony gameplan. Sukcesywnie okopywał nogę oponenta, który ostatecznie padł w 2. rundzie, a były mistrz KSW zwyciężył przez nokaut. Niedługo po tym Wrzosek zaakceptował propozycję Fame MMA i na gali FAME 15 zmierzy się w pojedynku bokserskim z „Sariusem”.

Rewanż Wrzosek vs. Kałuski!

Tymczasem Marcin Wrzosek poinformował wczoraj za pośrednictwem Instagrama, że już za 11 dni odbędzie się rewanż z Kałuskim! Nie będzie to jednak konfrontacja w klatce, niemniej może ona wpłynąć na przygotowania „Polish Zombie” do gali Fame 15, która odbędzie się już 26 sierpnia.

Sprawdź!  Kibice mocno o formule walki Wrzosek vs "Sarius"! FAME odpowiada: "Uwaga, info do wszystkich ekspertów..."

Siemanko kochani! 6 sierpnia w Las Palmas Pogoria, druga konfrontacja: Zombiak kontra Piter Kałuski… w alkoholowym pojedynku! Nie może was tam zabraknąć! Jeżeli mieszkacie gdzieś w okolicach Las Palmas Pogorii, wpadajcie! Zmierzcie się z nami w tym alkoholowym pojedynku.

O wydarzeniu można przeczytać więcej na Instagramie lokalu:

Kursy bukmacherskie na walkę Marcina Wrzoska z „Sariusem”

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.