High League

(VIDEO) Najman przedstawia legendarną obronę Jasnej Góry: „Obrona pod moim dowództwem. Obce hordy nieprzyjaciela nacierały”

Do sieci trafił właśnie materiał promujący galę High League 6, do której dojdzie już 18 marca. W akcji ponownie zobaczymy Marcina Najmana.

„El Testosteron” miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim, jednak doszło do zmiany rywala i ponownie zawalczy z Pawłem Jóźwiakiem. Zamierza odegrać się za ostatnią porażkę, jaką poniósł podczas starcia na gali WOTORE 5.

Dzień z Marcinem Najmanem

Debiutujący prezes FEN pokonał Najmana w zaledwie 20 sekund. Tym razem jednak ma być inaczej i „El Testosteron” zapewnia, że odniesie zwycięstwo. Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy od dłuższego czasu bardzo mocno skupił się na przygotowaniach i współpracuje z nowym trenerem.

Do sieci trafił właśnie materiał promujący jego pojedynek. Kamery High League spędziły dzień z Najmanem, który m.in. opowiedział o swojej słynnej obronie Jasnej Góry, niedoszłym sparingu z Krzysztofem Stanowskim, treningach, czy spotkaniu z „Boxdelem” w częstochowskim centrum handlowym.

– Zabiorę was teraz na miejsce bitwy. Znaczy bitwy, która się nie odbyła, gdzie nacierały obce hordy. Obrona Jasnej Góry pod moim dowództwem. Wszyscy na pozycjach, na szczęście odparliśmy atak, klasztor dalej stoi, a zresztą wam pokaże i pokażę miejsce niedoszłej bitwy.

Kursy bukmacherskie na walkę Najman vs Jóźwiak

Galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  (VIDEO) Najman rozpoczął przygotowania. Prezentuje walkę z cieniem: "Akcja utylizacja rozpoczęta"

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.