High League

Okniński ponownie uderza w Szpilkę! Mówi o Krzysztofie Włodarczyku: „Fajnie by było, jakby…”

Trener Mirosław Okniński nie odpuszcza Arturowi Szpilce. Próbuje wejść do głowy byłego pięściarza, który na gali High League 4 zmierzy się z Denisem Załęckim.

Kibice po ogłoszeniu walki byli nieco zawiedzeni, że nie będzie żadnych dymów, gdyż zawodnicy się lubią. Tutaj wkracza trener Okniński, który przygotowuje „Bad Boya” do swojej drugiej walki w formule MMA. Za pośrednictwem social mediów wyśmiewa przeciwnika Denisa.

„Diablo” pomoże w przygotowaniach do walki?

Okniński najpierw zamieścił kilka nagrań z nokautów, następnie stwierdził, że Szpilka ma szklaną szczękę, po czym uznał, iż Artur ma duże umiejętności parterowe, gdyż wielu przeciwników miało go na deskach. Były pięściarz w jednym z wywiadów wyjaśnił, że nawet nie chce tego wszystkiego komentować.

Teraz trener uznał, że ciekawym pomysłem byłoby zaangażowanie Krzysztofa Włodarczyka w przygotowania Denisa do walki. Jak wiadomo, od wielu lat Szpilka jest bardzo mocno skonfliktowany z „Diablo”. Doszło pomiędzy nimi nawet do bójki. Mieli też zmierzyć się w klatce lub na ringu, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Sprawdź!  Kubiszyn przed starciem z Denisem: "Rusza się jak wóz z węglem, jak lokomotywa. W skrócie jest bardzo wolny"

Fajnie by było, jakby Krzysztof Włodarczyk pomagał Denisowi do walki ze Szpilką – napisał na swoich social mediach trener.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.