FAME MMA

(VIDEO) „Boxdel” zalicza WIELKĄ wpadkę! Zdradził walkę na Fame 15! „Ja pier***lę… przepraszam, Fame MMA!”

Michał „Boxdel” Baron zaliczył niemałą wpadkę podczas ostatniego odcinka Aferek. Włodarz Fame MMA na kilkanaście godzin przed konferencją promującą FAME 15 zdradził jedno z zestawień!

Przed kilkoma dniami zrobiło się głośno o „Franiu”. debiutującym w Fame MMA streamerze. Zawodnik podczas live’a na Twitchu zdradził nazwisko swojego przeciwnika, którym miał być Paramaxil. Nie wszyscy wzięli to na poważnie – Franciszek Rusiecki słynie z tego, że niejednokrotnie nagina rzeczywistość. Cała sytuacja odbiła się jednak szerokim echem w mediach.

Podczas ostatniego odcinka Aferek, który prowadzą Kuba Ulfik oraz „Boxdel” otrzymali informację od jednego z widzów o wycieku sekstaśmy z udziałem „Frania”. Baron sięgnął po telefon i zadzwonił do swojego zawodnika, który potwierdził, że to on jest na nagraniu. Włodarz Fame MMA ucieszył się niejako z takiego obrotu spraw i przy okazji… potwierdził wcześniejsze słowa Rucieskiego o przeciwniku!

To będzie głośno jutro na konferencji o tym! Bo „Paramaxil” ma sextape i „Franio” ma sextape!

Baron dopiero po chwili patrzenia na kamienną twarz współprowadzącego zrozumiał, co właśnie zrobił.

Sprawdź!  (VIDEO) Zalana krwią "Martirenti" przegrywa na FAME 16! Jaroniewska kończy pojedynek w drugiej rundzie!

Ale to zje***łem… Ja pier***lę, przepraszam Fame MMA! – dodał za moment trzymający się za twarz „Boxdel”.

Dobra, potwierdzone! Mówiłem, że coś zleakujemy dzisiaj? A głównie on, nie ja? – dopowiedział od siebie Kuba Ulfik. Sytuację zobaczyć możecie na poniższym wideo, zaczyna się od 1:10:10.

Tym samym poznaliśmy oficjalnie kolejny pojedynek gali Fame 15. Dziś, 20 lipca o godzinie 20:00 rozpocznie się pierwsza konferencja prasowa, na której dowiemy się, gdzie dokładnie będzie miało miejsce to hitowe wydarzenie.

Kursy bukmacherskie na galę Fame 15

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.