FAME MMA

Okniński o walce Ferrariego na FAME 13: „Martwię się o Polaka. Długo będzie dochodził do siebie po…”

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwana gala FAME 13. Już w tę sobotę największa polska organizacja freakowa powraca z emocjonującymi pojedynkami.

W klatce zobaczymy m.in. jedną z największych gwiazd federacji Amadeusz „Ferrariego” Roślika, który stoczy już trzeci pojedynek z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Starci ma być ostatecznym zakończeniem konfliktu, który trwa już od dłuższego czasu.

FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Mirosław Okniński o walce „Ferrariego” z „Polakiem”

Mirosław Okniński, który pojawi się w narożniku „Ferrariego”, nie ma wątpliwości, jak będzie wyglądać nadchodzące starcie. Już wcześniej trener wypowiadał się na temat pojedynku i między innymi w rozmowie z 6PAK.TV stwierdził:

– Od pierwszej sekundy idziemy po nokaut. Po ciężkie KO. Tam będzie taki wjazd, na takiej petardzie, że publiczność zwariuje. Polak będzie fruwał. Od pierwszej sekundy, jak wyjdzie Ferrari do walki, to będzie tak wystrzelony, że po prostu Polak się schowa w dziurę. Agresja, presja, od początku nie będzie litości.

Na ostatniej konferencji „Ferrari” ogłosił jednak, że ma kontuzję i chciał wycofać się z walki. Ostatecznie zostały zmienione zasady i nie będzie to pojedynek MMA, a starcie bokserskie, w rękawicach meksykańskich. Zawodnicy stoczą trzy rudny po 2 minuty. Początkowo miał być to pojedynek no limit.

Sprawdź!  Wrzosek komentuje awanturę z ochroniarzem! Szeliga odpowiada! "Pokazałeś, jakie masz małe jaja. Potrafisz skakać do mniejszych"

Trener jednak nie zmienił zdania co do pojedynku i jest przekonany, że Amadeusz Ferrari” rozniesie w klatce swojego przeciwnika, mimo że w dużych rękawicach będzie to dla niego znacznie trudniejsze.

Martwię się o Polaka, głowa go będzie bolała. Długo, będzie dochodził do siebie po ciężkich ciosach Ferrariego – napisał trener i dodał w komentarzu – Wjeżdżamy, rozjeżdżamy.

Kursy bukmacherskie na galę FAME 13

Pojedynek Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz całą kartę walk FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Po ogłoszeniu nowej formuły mocno zmieniły się kursy bukmacherskie. Początkowo to „Ferrari” był mocnym faworytem. Również ze względu na jego kontuzję rolę się odwróciły i wejdzie do klatki jako underdog.

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

Sprawdź!  Ferrari ostro odpowiada Błońskiemu! Dojdzie do walki na FAME? "Taki byłeś k**wa kozak, teraz..."

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Źródło: BetClic

SPRAWDŹ WYWIADY Z ZAWODNIKAMI FAME:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.