GROMDA

Gdzie oglądać GROMDA 11? Cena PPV. Transmisja na żywo GROMDA 11 PPV

Już dziś w piątek 2 grudnia, odbędzie się GROMDA 11. Największa federacja walk na gołe pięści w Polsce zapewni niezapomniane emocje i brutalne, krwawe pojedynki. Zobaczymy nowe twarze, ekscytujące super fighty, czy wreszcie poznamy kolejnego finalistę turnieju zwycięzców. Gdzie oglądać GROMDA 11 PPV? Jaka cena i jak wykupić?

Gdzie oglądać GROMDA 11?

Czas na kolejny krwawy piątek! GROMDA 11 PPV odbędzie się już dziś w piątek 2 grudnia o godzinie 20:00 rozpocznie się prawdziwa uczta dla wszystkich kibiców walk na gołe pięści. Tego wieczoru poznamy kolejnego finalistę turnieju zwycięzców, a o to miano zawalczą Bartłomiej „Balboa” Domalik oraz Łukasz „Goat” Parobiec. Wygrany stoczy pojedynek o miano mistrza federacji z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Do tego wielkie emocje zapewni oczywiście turniej, w którym udział wezmą między innymi znany z KOTS Tony „Hiszpan” Oprea, czy powracający „Japa”, „Kruszyna”, „Romuś”. GROMDA 11 to także superfighty, a w nich między innymi „WASYL” vs. „MARIO”, czy największy showman wśród bijoków, czyli „ŁAZAR”!

GROMDA 11 PPV

Transmisja wydarzenia dostępna będzie wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW, który można wykupić na stronie https://gromda.tv/#/. GROMDA 11 PPV Cena zaczyna się od 34,99 zł, a jej wartość zależy między innymi od wybranego pakietu GROMDA 11 PPV.

Sprawdź!  GROMDA 15. Dominacja Don Diego! Mistrz całkowicie zdemolował Parobca! [WIDEO]

Dostępne są trzy pakiety PPV: BASIC za 34,99 zł, PREMIUM 39,99 zł oraz PPV VIP, który kosztuje 44,99zł. Z każdym z nich otrzymuje się kolejne bonusy, które dopełnią emocji podczas transmisji GROMDA 11 PPV!

Ostateczna cena zależny od wybranej opcji płatności. Do niektórych doliczona może zostać prowizja, a aby jej uniknąć możemy zdecydować się na zapłatę za PPV GROMDA 11 kodem Blik lub ePrzelewem.

> Oglądaj GROMDA 11 NA ŻYWO!

Karta walk GROMDA 11

Walka wieczoru:

  • Bartłomiej „Balboa” Domalik vs. Łukasz „Goat” Parobiec

Turniej główny GROMDA 11:

  • Daniel JAPA Utkowski vs. Maciej MORELA Moralewski
  • Bartłomiej KRUSZYNA Bielas vs. Michał RAGNAR Chodaczek
  • Elmin ŻYLETKA Zivić vs. Denis ROMUŚ Romek
  • Tony HISZPAN Oprea vs. Miron UZBEK Aslonov

Superfighty:

  • Marcin WASYL Wasilewski vs. Mariusz MARIO Kruczek
  • Rafał ŁAZAR Łazarek vs. Mariusz SIWY Siwiak
  • Sebastian SCARFACE Skiermański vs. Paweł GORILLA Werszynin

Zawodnik rezerwowy: Mateusz KOWAL Kowalski

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.