High League

Okniński krytycznie o Tyburskim! Nie widzi szans na walkę z Pasternakiem: „To jest obniżenie lotów, zejście do dna” [VIDEO]

Trener Mirosław Okniński zabrał głos na temat potencjalnych rywali dla jego podopiecznego Michała Pasternaka. Trener Akademii Sportów Walki Wilanów uważa, że starcie z Pawłem Tyburskim nie wchodzi w grę.

Popularny „Wampir” może się pochwalić bardzo dużym doświadczeniem, jeśli chodzi o sporty walki. Pasternak stoczył aż 25 zawodowych pojedynków w MMA, z czego zwyciężył w aż 16. Fighter mierzył się dla takich federacji, jak ONE Championship, PLMMA, czy Oktagon MMA. Urodzony w Pińczowie zawodnik z powodzeniem występował również w walkach na gołe pięści, sięgając po pasy mistrzowskie w organizacji WOTORE.

Trener Okniński o potencjalnych rywalach Pasternaka

W ostatnim czasie sporo się mówi o ewentualnym debiucie Michała Pasternaka na galach freakowych. Trener fightera Mirosław Okniński zdradził w rozmowie z kanałem Fansportu TV, że mają na stole kilka ofert, a w tym również z FAME czy High League.

Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów wykluczył jednak możliwość walki w K-1. Dziennikarka cofnęła pamięcią do jednego z poprzednich wywiadów, gdzie „Wampir” stwierdził, że nie widzi przeciwskazań do pojedynku z Pawłem Tyburskim w tej dyscyplinie. Zdaniem Oknińskiego byłby to regres jego podopiecznego.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki ostro o formule walki z Alanem: "On jest tak obsrany, tak się boi mojej siły, że woli..."

Nie no, z Pawłem Tyburskim na pewno nie chcielibyśmy się bić w ogóle. To jest obniżenie lotów dla Michała, zejście do dna. Tyburscy reprezentują bardzo niski poziom sportowy, może i są zdolni, jak na freaków, ale… bez sensu. Teraz nawet jak walczył z Denisem, to nic nie pokazał, tylko uciekał.

„Wampir” może mieć problem ze znalezieniem przeciwnika. Goszczący ostatnio z Piotrem Lizakowskim na kanale Ebe Ebe zawodnik ma bogate doświadczenie i nie każdy chciałby wejść z nim do klatki. Szkoleniowiec Pasternaka ma jednak pomysł:

Ja mam taką walkę, uważam, że ona by była najlepsza w tej chwili – z „Don Diego”. Jest mistrzem GROMDY, Pasternak jest mistrzem WOTORE. Dwóch mega fighterów się spotyka i walczą do zniszczenia.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.