FAME MMA

Okniński komentuje atak na Ferrariego! „Ciekawy czy będzie taki sztywny, jak będzie leżał skuty i kilka latek posiedzi”

Trener Mirosław Okniński zabrał głos w sprawie głośnych wydarzeń z jego podopiecznym, do których doszło niedawno w Tajlandii.

Amadeusz „Ferrari” Roślik wraz z innym zawodnikiem FAME Natanem Marconiem założył kanał Trans TV, na którym na żywo transmitował spotkania z tajskimi ladyboyami. Podczas jednej z relacji doszło do awantury, a nagrania obiegły Internet.

Trener Okniński komentuje awanturę w Tajlandii

W trakcie, gdy w pokoju hotelowym przebywał jeden z ladybów, do środka wtargnął Szymon Nowowiejski znany jako „Apteka”, który wyrzucił zszokowanego „Ferrariego” za drzwi. Kilka dni później opublikował nagranie, w którym wyjaśnił, że rzekomo został poproszony o pomoc.

– Niektóre osoby, które są nagrywane, pozwalają na to, ale większość ladyboyów nie chce być nagrywana, nie chce mieć problemów po pierwsze z tutejszą milicją, po drugie z rodziną, po trzecie chcą jakoś incognito działać. A oni wbijają w to chuja. Robią wszystko, żeby dyskryminować te osoby. No i dlatego stanąłem w obronie… W pomocy moim znajomym, żeby to naprostować. Podbiła do mnie Tajka moja koleżanka, czy jej pomogę.

Takie tłumaczenie nie przekonało Internautów i mocno skrytykowali zachowanie Nowowiejskiego, który podczas ataku m.in. krzyczał w stronę freak fightera, że ten jest tak zwaną 60-tką.

Sprawdź!  Tyburskiemu nie spodobały się słowa Oknińskiego! Mocna odpowiedź freak fightera: "Miruś, zejdź na ziemię"

Teraz głos zabrał trener Amadeusza, który przygotowuje go do pojedynku z Kamilem Łaszczykiem. Na swoim Facebooku Mirosław Okniński zamieścił wpis, w którym przekazał:

– Następny sztywny sadzi się do Amadeusza Ferrariego. Szymon, a jak mu ukradli motor, pierwszy był na policji. Straszy Ferrariego, że go napadną w kominiarkach. Ciekawe czy będzie taki sztywny, jak będzie leżał skuty I kilka latek posiedzi. Dorosły chłop, boli go dupsko, że Ferrari ma więcej obserwujących I wyświetleń.

– OGARNIJ SIĘ ZIOMUŚ. JAK CHCESZ POWALCZYĆ TO DAMY CI GODNEGO PRZECIWNIKA, ALE TY SIĘ BOISZ SAM NA SAM, TYLKO SZUKASZ PRZECIWNIKÓW LŻEJSZYCH O 40 KG. WYMYŚLASZ CHOROBĘ AMADEUSZ FERRARI, A SAM JESTEŚ CHORY.

– Adam Okniński, Michał Pasternak, Kamil Minda chętnie sprawdzą twoje umiejętności.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  "Ferrari" zawalczy na High League 4! Konflikt ze "Scarface'em" zostanie wyjaśniony w klatce!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.