Clout MMA

Nowy rywal Dawida Załęckiego! Tomasz Sarara zastąpił Le Bannera na Clout MMA 2!

Występ Dawida Załęckiego na Clout MMA 2 nie jest zagrożony. Popularny „Crazy” szybko otrzymał nowego rywala, którym został Tomasz Sarara!

Dziś, na zaledwie 3 dni przed kolejną galą Clout MMA, padła informacja, której spodziewali się fani sportów walki. Jerome Le Banner nie przyjechał do Polski. Tym samym Dawid Załęcki ostał się przed sobotą bez rywala.

Dla popularnego „Crazy’ego” pojedynek z francuską legendą byłby spełnieniem marzeń. Torunianin we freak fightach zadebiutował zaledwie rok temu i stoczył 4 walki. Le Banner jednak, podobnie jak kilkukrotnie wcześniej, niemal na ostatnią chwilę nie pojawił się w Polsce.

Clout MMA szybko zorganizowało zastępstwo dla Załęckiego. Kick-bokser również na zasadach K-1 zmierzy się z Tomaszem Sararą! Krakowski wojownik zaliczy tym samym nieplanowany szybki powrót do klatki. Ostatni raz, podobnie jak pan Dawid, widziany był na Clout MMA 1, gdzie pokonał przez decyzję Jaya Silvę.

Kursy bukmacherskie na Clout MMA 2

Walki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u legalnego bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z oferty powitalnej za darmowymi 20 zł na start. Oprócz tego przyszykowano aż 3 zakłady bez ryzyka do 100, 200 oraz 300 zł!

Sprawdź!  Artur Szpilka proponuje kolejnego rywala dla Denisa Załęckiego! "Teraz będzie miał walkę o to, kto..."

-> Odbierz bonusy na Clout MMA 2 i graj bez ryzyka!

TYPYKURSYBUKMACHER
Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki1.30 – 2.92Fortuna
Marcin Najman – Piotr Lizakowski2.21 – 1.52Fortuna
Denis Labryga – Kamil Minda1.48 – 2.30Fortuna

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.