Clout MMA

Joker z uznaniem o Denisie Załęckim! Odpowiada na jego słowa [WIDEO]

Jakub Szmajda skomentował niedawne słowa Denisa Załęckiego na jego temat. Torunianin bardzo pozytywnie ocenił szanse „Jokera” w pojedynku o pas GROMDY.

Jakub Szmajda coraz śmielej radzi sobie w największej organizacji walk na gołe pięści. Popularny „Joker” już w debiucie zwyciężył w turnieju, co bardzo szybko wywindowało go do walki z „Wasylem”. Bijok z Ciechocinka wygrał przez nokaut w ostatniej sekundzie pierwszej rundy.

„Joker” nigdy nie ukrywał, że marzy mu się starcie z mistrzem w osobie „Don Diego”. Z Mateuszem Kubiszynem, choć na zasadach MMA, walczył też Denis Załęcki. „Bad Boy” w jednym z wywiadów dla Fansportu TV stwierdził, że Szmajda po pełnym przygotowaniu bez problemów poradziłby sobie z mistrzem GROMDY.

„Joker” o Denisie Załęckim

Jakub Szmajda też w ostatnich dniach udzielił wywiadu wspomnianemu kanałowi. Nim „Joker” odpowiedział na słowa Denisa Załęckiego, Michał Tuszyński przypomniał, że chociażby „Don Diego” nie bierze ich na poważnie, gdyż „Bad Boy” nie specjalnie zna się na sporcie.

– Zna się, Denis w sporcie jest już wiele więcej czasu, niż komukolwiek mogłoby się wydawać – powiedział Szmajda. – Znamy się od lat, mieliśmy swoją pierwszą walkę jeszcze jako dzieciaki, po 12-13 lat. Denis znany jest ze swoich nietuzinkowych słów, także… nie mogę powiedzieć, że się pod tym podpisuję, ale wierzę, że jestem w stanie pokonać mistrza.

Na przestrzeni lat, jak mam oceniać Denisa, to był wybitnym fighterem. To, co pokazywał w ostatnich walkach, to nie był on. Teraz troszeczkę już widać, że wziął się za siebie, że idzie to w dobrą stronę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.