Clout MMA

Le Banner znów to zrobił! Walka z Załęckim na Clout MMA 2 ODWOŁANA!

Niestety tradycji stało się zadość. Legenda K-1 Jerome Le Banner, który był awizowany jako rywal Dawida Załęckiego na Clout MMA 2 nie przybył do Polski. Co dalej z „Crazym”?

Le Banner to legenda kickboxingu i w czasach świetności pokonywał inne ikony tej formuły. Te lata ma jednak już za sobą, ale mimo zbliżających się 53 urodzin, cały czas toczy regularne pojedynki. Tym razem miał zmierzyć się z Dawidem Załęckim.

Wielu kibiców powtarzało jak mantrę, że dopóki Le Banner nie pojawi się w klatce Clout MMA, nie można mieć pewności, że zawalczy. Francuz przed laty kilkukrotnie bowiem wycofywał się z planowanych walk z Marcinem Różalskim.

Tym razem również, niemal na ostatnią chwilę okazało się, że Le Banner nie wystąpi na Clout MMA 2. Francuz nie pojawił się w Polsce, a tym samym bez rywala pozostał Dawid Załęcki. Federacja szybko zareagowała na te rewelacje i ogłosiła hitowe zastępstwo w postaci Tomasza Sarary!

Kursy bukmacherskie na Clout MMA 2

Walki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u legalnego bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z oferty powitalnej za darmowymi 20 zł na start. Oprócz tego przyszykowano aż 3 zakłady bez ryzyka do 100, 200 oraz 300 zł!

Sprawdź!  Clout MMA 2: Nikita zdemolowana! Gocha Magical nokautuje! [WIDEO]

-> Odbierz bonusy na Clout MMA 2 i graj bez ryzyka!

TYPYKURSYBUKMACHER
Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki1.30 – 2.92Fortuna
Marcin Najman – Piotr Lizakowski2.21 – 1.52Fortuna
Denis Labryga – Kamil Minda1.48 – 2.30Fortuna

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.