FAME MMA

Norman Parke zdradził, ile PPV sprzedała gala FAME MMA 10! Proponuje kolejny pojedynek, żeby pobić ten wynik

15 maja odbyła się jubileuszowa gala FAME MMA 10, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i pobiła rekordy sprzedaży PPV. Norman Parke na swoich social mediach ujawnił, ile subskrypcji sprzedano.

Na ostatniej gali FAME MMA przygotowało kartę walk, która przyciągnęła wielu kibiców sportów walki, nawet tych, którzy dotychczas byli negatywnie nastawienie do freak fightów i całej federacji. W main evencie zobaczyliśmy bowiem starcie Kasjusza Życińskiego Normanem Parke.

Walka odbyła się w formule bokserskiej i po 5-rundach jednogłośne zwycięstwo trafiło na konto Stormina, co wywołało niemałe kontrowersje. Don Kasjo dwukrotnie składał protest, jednak werdykt nie został zmieniony. W ręce byłego zawodnika UFC trafiła kilogramowa sztabka złota oraz pas króla.

Wśród innych pojedynków, które przyciągały dużą uwagę, było m.in. starcie skłóconego Arkadiusza Tańculi Mateuszem Murańskim, czy też walka o pas Marty Linkiewicz z narzeczoną Artura Szpilki Kamilą Wybrańczyk. Zobaczyliśmy także bardziej sportowy pojedynek Piotra Pająka Alanem Kwiecińskim.

Norman Parke na swoim Instagramie ujawnił jaką ilość PPV tym razem sprzedano. Jeśli jego informacje są rzetelne, poznańska organizacja zarobiła ogromne pieniądze. Tym razem kibice wykupili znacznie więcej subskrypcji niż w przypadku wcześniejszych gal.

Sprawdź!  Ferrari zmierzy się z Boxdelem? Włodarz FAME odpowiada i przyjmuje wyzwanie Amadeusza!

Według wielu źródeł poprzednia ilość PPV za FAME MMA 8 czy 9 wynosiła około pół miliona. Tym razem miała przekroczyć granicę 700 tysięcy! Dla Stormina to jednak nie koniec, fighter chce pobić kolejny rekord i proponuje starcie w kategorii open z Popkiem!

– Siemka! Pytaliście mnie, czy zawalczę znowu na FAME MMA. Jestem naprawdę zainteresowany, żeby znowu tam zawalczyć. Ostatnia sprzedaż PPV z gali wyniosła ponad 700k. Jeżeli szefowie FAME chcą, żebym znów zawalczył to mam propozycję. Waga open walka z Popkiem. Kasia może possać. Ta walka na pewno podbije sprzedaż PPV, także pokażcie kasę i mogę bić się z każdym. Pozdro, miłego dnia dla wszystkich! Król Stormin! Jego złote, żeby usiąść za moją sztabką złota! – napisał na Instagramie były zawodnik UFC.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Piotr Szeliga potwierdza doniesienia! Walka z Popkiem w innej formule? "Podchodzę do niego jak do freaka..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.