The War

Norman Parke w federacji The War? Denis komentuje: „Mogę zrobić walkę z Matrixem. Parke to jest obs**aniec, nie ma podjazdu”

Za nami gala The War 4. Po blisko roku powróciła federacja Denisa Załęckiego, a wraz z nią brutalny turniej oraz to, co kibice lubią najbardziej, czyli starcia grupowe.

Mogliśmy oglądać m.in. walkę 3vs3, w której „Młode Gliwice” błyskawicznie rozbiły ekipę „Jamników”. Jednym z najbardziej wyczekiwanych starć był superfight, w którym doszło do konfrontacji Michała „Matrixa” Królika z Szymonem „Sołim” Sołtysem.

Norman Parke w The War?

Mimo że pierwszy z fighterów odstawał warunkami fizycznymi, to bez problemów rozprawił się ze swoim znacznie większym rywalem. „Sołi” pokazał duży charakter i mimo licznych nokdaunów powracał do walki. „Matrix” zdominował jednak pojedynek i nie dał przeciwnikowi najmniejszych szans na zwycięstwo.

Po wygranej w rozmowie z fansportu.pl Królik zdradził, że chciałby stoczyć pojedynek z Normanem Parke. Doszło pomiędzy nimi w sieci do wymiany zdań, a szef federacji The War przyznał po gali, że ja najbardziej jest otwarty na zorganizowanie takiego zestawienia.

Jestem otwarty na taką walkę. Mogę zrobić „Matrix” vs Norman Pakre. Ale Parke to jest obsraniec, nie ma podjazdu do „Matrixa”. Stójkowo dostaje w pierwszej rundzie, a pewnie tylko w MMA będzie chciał wyjść. Jak ma chęci, to zapraszam, pieniążki na pewno dostanie, także fajną walkę możemy zrobić – przyznał Denis.

Sprawdź!  "Sołi" pokazał wielki charakter, ale został brutalnie rozbity! Dominacja "Matrixa" na The War 4!

Całą rozmowę po gali The War 4 możesz znaleźć poniżej:

Sprawdź wywiady z zawodnikami The War:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.