Clout MMA

Clout MMA 3: Wyniki ważenia. Zobacz ostatnie face to face przed galą! [WIDEO]

W przeddzień Clout MMA 3 odbyły się media trening i oficjalna ceremonia ważenia zawodników i zawodniczek. Kibice obejrzeli też ostatnie spotkanie twarzą w twarz!

Tuż po świętach, ale jeszcze przed nowym rokiem organizacja Clout MMA wraca z kolejnym dużym wydarzeniem. Choć zapowiedziano 8 pojedynków w trakcie gali okaże się, czy nie obejrzymy więcej starć! Wypożyczony został bowiem Natan Marcoń, który w swoim stylu zaczepia wiele osób. Na konferencji nie obyło się bez ogromnych awantur.

Gala Clout MMA 3 odbędzie się w piątek 29 grudnia o godzinie 20:00. Kibice najbardziej czekają na potyczkę Denis Załęcki vs „Wielki Bu”. Konflikt między panami trwa od wielu miesięcy i wreszcie rozwiążą go w klatce. Jeśli toruński „Bad Boy” zostanie dopuszczony przez lekarzy, czeka go jeszcze pojedynek ze wspomnianym Natanem Marconiem.

Wszystkie walki Clout MMA 3 obstawicie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Sprawdź!  Szpilka nie będzie zadowolony z takiej odpowiedzi! "Zachowujesz się jak obrażona księżniczka. Jakbyś był pępkiem świata"

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

Oglądaj Clout MMA 3: Santa Clout PPV

Transmisja na żywo Clout MMA 3 odbędzie się wyłącznie w systemie PPV. Cena zaczyna się od 34,99 zł za wariant BASIC (stream live 720p i 48h VOD). Pakiet PREMIUM z wyższą jakością transmisji i wydłużonym zapisem video to 39,99 zł.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 3 w PPV!

Clout MMA 3: Wyniki ważenia NA ŻYWO

Dziś o godzinie 19:00 rozpoczął się media trening, po którym doszło też do oficjalnej ceremonii ważenia bohaterów i bohaterek Clout MMA 3. Poniżej znajdziecie nagranie i wyniki na żywo.

  • Natan Marcoń (99,8 kg)
  • Tomasz „Gianni” Hajto (101,4 kg) vs Jakub Wawrzyniak (91 kg)
  • Marcin „Cesarz” Najman (109,8 kg) vs Adrian Cios (84,2 kg)
  • Denis „Bad Boy” Załęcki (110,8 kg) vs Patryk „Wielki Bu” Masiak (131,8 kg)
  • Zbigniew Bartman (100,6 kg) vs Błażej Augustyn (98 kg)
  • Wojciech „Rekordzista” Sobierajski (82,8 kg) vs Grzegorz „Szuli” Szulakowski (84,6 kg)
  • Marianna Schreiber (57,8 kg) vs Monika Laskowska (49,8 kg)
  • Marcin Siwy vs Vasyl „Vasyl” Halych (94,6 kg)
  • Mateusz „Mavs” Szczypior (85 kg) i Krystian „Świstak” Bajor (88,8 kg) vs „Antena” (92 kg) i Fabian „Banersky” Baner (73,4 kg)
Sprawdź!  Oficjalnie! Znamy rywala Denisa! Wielka niespodzianka

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.