PRIME SHOW MMA

Stifler pewny siebie przed Prime MMA 2: „Współczuję Bombardierowi. Szacuneczek za odwagę”

Już niedługo do klatki powróci „Stifler”, który niestety nie mógł zawalczyć na ostatniej gali Prime Show MMA. Freak fighter zdecydował się na wielkie wyzwanie.

Na pierwszej edycji Damian Zduńczyk miał zmierzyć się z Adamem Soroko. Niestety przeciwnik wycofał się z walki zaledwie kilka godzin przed galą. Organizacji nie udało się także znaleźć zastępstwa i pojedynek został ostatecznie usunięty z fight cardu.

„Stifler” pewny siebie przed Prime Show MMA 2

„Stifler” udowodnił, że nie boi się żadnych wyzwań i tym razem zdecydował się na starcie z „Bombardierem”. Senegalczyk będzie około 50 kilogramów cięższy od Zduńczyka i jeśli trafi, to może doprowadzić do ciężkiego nokautu.

Ousman Serigne Dia będzie miał również dużą przewagę jeśli chodzi o zapasy, gdyż nie tylko będzie znacznie silniejszy ale ma na swoim koncie dwa tytuły mistrza świata w Laamb. W swojej ojczyźnie jest prawdziwą legendą senegalskich zapasów.

Mimo to „Stifler” jest bardzo pewny siebie. W komentarzu na Instagramie pod postem z ogłoszeniem pojedynku, napisał:

Współczuję Bombardierowi🥺 Ale chłop ma wielkie jaja, szacuneczek za odwagę!

Kursy bukmacherskie na walkę „Stifler” vs „Bombardier”

Galę Prime Show MMA obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Adam Soroko ostro o ego Pawła Tyburskiego: "Jeżeli ktoś ma o sobie większe mniemanie..."

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę „Stifler” vs „Bombardier”

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.