FAME MMAKSW

Norman Parke odwołuje walkę z Borysem Mańkowskim! „Czemu Fame MMA ma płacić KSW ogromne pieniądze?”

Norman Parke za pośrednictwem swoich social mediów oświadczył, że nie stoczy pojedynku z Borysem Mańkowskim! Zawodnik wyjaśnił, że chodzi o konflikt z KSW.

Stormin ostatni raz w KSW walczył 11 lipca 2020 roku z Mateuszem Gamrotem. Gamer brutalnie rozbił Normana i wysłał go do szpitala. Po tym pojedynku rozpoczął się konflikt Stormina z włodarzami organizacji. Fighter nie szczędził ostrych słów i na swoich social mediach m.in. nazywał Martina Lewandowskiego „dziw*ą” oraz wyjaśnił, o co chodzi:

Minęło już 6 miesięcy od mojej ostatniej walki w MMA, Lewandowski jest mi winny 20k z walki. Z tego tytułu, obiecał mi te pieniądze tylko za podjęcie walki, gdy byłem chory i nigdy mi ich nie zapłacił po walce. Jeżeli byłoby to tylko kilka tysięcy spoko, ale jeśli aż taka suma to nie wiem. Nadchodzą święta i dalej nic, nie obchodzą go zawodnicy, zablokuje ci próbę zarobienia pieniędzy w Polsce.

Parke mimo obowiązującego kontraktu z KSW zdecydował się na przejście do Fame MMA i pojedynek z Don Kasjo. W wywiadach zapewniał, że szefowie organizacji o wszystkim wiedzą i po starciu z Życińskim powróci do KSW na kolejną walkę.

Sprawdź!  Szef KSW o powrocie Mameda: "Musimy się zdecydować, czy my chcemy. Musimy się rozeznać, czy po prostu warto"

Martin Lewandowski twierdził natomiast, że nie ma o niczym pojęcia, a Stormin to zawodnik KSW i do walki z Don Kasjo raczej nie dojdzie. Fame MMA planowało nawet zorganizować walkę poza granicami kraju ze względu na kontrakt Normana, jednak ostatecznie pojedynek odbył się w Polsce.

W kolejnym starciu na Fame MMA 11 Norman Parke miał zmierzyć się z Borysem Mańkowskim na zasadach brudnego boksu. Do KSW zgłosił się Krzysztof Rozpara, który dogadał się z szefami organizacji w sprawie tego starcia.

Stormin jednak nagle zdecydował, że nie zawalczy z Borysem Mańkowskim, gdyż nie chce, żeby Fame MMA płaciło KSW ogromne pieniądze za możliwość zorganizowania pojedynku. Parke woli poczekać, aż wygaśnie jego kontrakt.

Przykro mi to mówić, lecz nie będę walczyć z Borysem. Dlaczego Fame MMA ma płacić dla KSW ogromne pieniądze, żeby dopuścić mnie do walki i tak KSW jest winne mi dużo pieniędzy za ten brudny ruch, który wykonali wobec mnie 11 czerwca 2020 w walce. Poczekam, aż kontrakt z KSW się skończy, wtedy Fame MMA nie będzie musiało nic dla nich płacić – napisał na Instagramie Norman Parke.

Sprawdź!  Trener Okniński uważa, że trenerzy marnują talent Janikowskiego: "To się dzieje. Damian potrzebuje trenera, który ułoży plan i..."

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.