KSW

Dyrektor KSW o walce Mańkowskiego w FAME MMA: „Zgłosił się do nas Krzysztof Rozpara. Chcieliśmy wyjść naprzeciw Borysowi, który…”

Dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski zdradził, jak w przypadku Borysa Mańkowskiego wyglądały kulisy współpracy największej polskiej organizacji z FAME MMA.

Były mistrz KSW Borys Mańkowski na kolejnej gali poznańskiej organizacji stanie do walki z byłym rywalem Normanem Parke. Stormin to również były zawodnik KSW, który jest skonfliktowany z włodarzami i na stałe przeszedł do Fame MMA. Inaczej wygląda to w przypadku Mańkowskiego.

Zawodnicy po raz pierwszy walczyli na KSW 47 i po decyzji sędziów wygrał Parke. Tym razem pojedynek nie odbędzie się w MMA. Przez 15 minut bez przerwy fighterzy będą bić się na zasadach brudnego boksu w małych rękawicach do MMA. Wszystko z powodu kontuzji Borysa Mańkowskiego.

To właśnie dlatego fighter zadebiutuje w Fame MMA, gdyż nie ma możliwości stoczyć pojedynku w KSW. Dyrektor sportowy organizacji podczas programu Oktagon Live zdradził, że Borys planował 3 pojedynki w 2021 roku. Niestety kontuzja sprawiła, że prawie cały rok poświecił na powrót do zdrowia.

Zgłosiła się do nas organizacja, konkretnie Krzysztof Rozpara. Ja nie uczestniczyłem w rozmowach. Maciek (Kawulski) z szefem Fame ustalili jakieś warunki współpracy przy tym pojedynku i tyle.

Chcieliśmy trochę wyjść naprzeciw Borysowi, który miał pewne plany na ten rok. Nawet rozmawialiśmy wstępnie może o trzech walkach. W sytuacji, w której szykował się do pierwszej z nich, zerwał więzadło, miał też pewne plany prywatne. Myślę, że Maciek, mój szef, wykazał się dużym zrozumieniem i dał zgodę.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Szef GROMDY typuje walkę Szpilka vs. Wrzosek! "To na pewno nie będzie..." [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.