FAME MMA

Norman Parke o rewanżu z Don Kasjo – „To jest głupie i po prostu nie ma sensu”

W tym roku na FAME MMA 10 znany z KSW Norman Parke pokonał Kasjusza Życińskiego w pojedynku bokserskim. Walka wzbudziła wiele kontrowersji. Don Kasjo do tej pory nie zgadza się z decyzją sędziów. Zostały złożone nawet dwa protesty w sprawie zmiany wyniku tego starcia, ale zostały one odrzucone przez organizację.

Niedawno Don Kasjo w wywiadzie dla 6pak.tv zdradził, że Norman odrzucił ofertę rewanżowego pojedynku. Don Kasjo w ostrych słowach skomentował zachowanie zawodnika pochodzącego z Irlandii Północnej.

„No właśnie jak teraz kilku odmówiło. W sumie mogę wam zdradzić. Bo tak jest, jak ma tą ksywkę pałka to jest pała, bo kliku odmówiło rywali i włodarze z tego co wiem zaproponowali mu rewanż. Nie zgodził się. Coś tam wymyślał. Co dziwne, bo wiadomo lubi dużo hajsu na ten mefedron mieć, więc pewnie już prz**ierdolił. Tym bardziej, że się z Sidem dobrali, prze**bali wszystko na mefedron. Nie chciał to boi się w c**j! Teraz wie, że nie będą jego sędziowie, sędzia kalosz główny i mu nie pomoże, więc się obsrał.” – powiedział w wywiadzie dla 6pak.tv Don Kasjo.

Sprawdź!  (VIDEO) Norman Parke o awanturze przed EFM SHOW 2: "Dlaczego on to zrobił? Uderzył mnie. Ale ludzie to lubią. Ludzie lubią kłótnie i lubią dramaty"

Kasjusz Życiński w przeszłości był uznanym zawodnikiem boksu amatorskiego.  Bardzo dużą popularność zdobył dzięki udziałowi w programach: Ex na Plaży i Warsaw Shore. W federacji Fame MMA walczy od 2019 roku. Przez ten okres pokonywał takich zawodników jak: Adrian Polak, Maciej Rataj czy Marcin Najman. Obecnie jest on jedną z największych gwiazd organizacji FAME MMA

Norman Parke  przeszłości walczył dla Ultimate Fighting Championship. Od 2017 roku występuje dla KSW. Najbardziej jest znany z pojedynków z ówczesnym mistrzem wagi lekkiej i piórkowej Mateuszem Gamrotem. Do ich trzeciego i ostatniego do tej pory pojedynku doszło w ubiegłym roku na KSW 53, gdzie zwyciężył „Gamer”. „Stormin” 11. września na EFM Show 2 zmierzy się z Vladislavem Kanchevem. Jednak już trzy tygodnie później na FAME MMA 11 zmierzy się w rewanżowym boju z Borysem Mańkowskim. Walka odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach do MMA.

„Niech on wraca na koniec kolejki” – Norman Parke o odrzuceniu rewanżu z „Don Kasjo”

Podczas konferencji prasowej przed Fame MMA 11 Parke odniósł się do odrzucenia oferty rewanżowego starcia z Kasjuszem Życińskim. W jego opinii Don Kasjo nie zasłużył na taki pojedynek. Norman również zaatakował swojego byłego rywala i jego dziewczynę, którzy siedzieli na widowni.

Sprawdź!  Tomasz Romanowski chce walczyć z Normanem Parkiem - „Freakowe organizacje zrobiły z ciebie zawszonego grubasa”

„Dlaczego miałbym dać mu natychmiastowy rewanż po tym mancie które mu spuściłem.Jak on może prosić o rewanż skoro wygrałem wszystkie rundy. To jest głupie i po prostu nie ma sensu. Niech on wraca na koniec kolejki, ponieważ nowy król jest w mieście. Następnym razem on powinien być w narożniku, a walczyć powinna jego dziewczyna ponieważ miałaby większe szanse na pokonanie mnie. On powinien siedzieć z wiaderkiem i pozwolić swojej kobiecie wykonać robotę.” – powiedział Norman Parke na konferencji prasowej przed FAME MMA 11.

źródło: Youtube/Fame MMA

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *