FAME MMA

(VIDEO) Borys Mańkowski zawalczy z Normanem Parke na gali FAME MMA 11!

To nie żarty! Na gali FAME MMA 11, która odbędzie się na początku października w walce wieczoru zobaczymy hitowe starcie Normana Parke z Borysem Mańkowskim! Pojedynek zakontraktowany jest w formule bokserskiej w małych rękawicach. Starcie będzie trwało 15 minut bez żadnej przerwy! Gala FAME MMA 11 odbędzie się już 2 października 2021 roku w Arenie Gliwice.

BORYS MAŃKOWSKI VS NORMAN PARKE NA FAME MMA 11

Mańkowski ostatni raz zawalczył na gali KSW 57 w grudniu 2020 roku. Przez jednogłośną decyzję sędziowską pokonał wówczas Artura Sowińskiego. Zawodnik trenujący w Czerwonym Smoku w Poznaniu wygrał swoje trzy ostatnie pojedynki bez większych problemów. Teraz zmierzy się w formule bokserskiej z Normanem Parke.

Norman Parke jest zwycięzcą programu The Ultimate Fighter: The Smashes, gdzie w finale pokonał Colina Fletchera. Od 2017 roku występuje dla KSW. Najbardziej jest znany z pojedynków z ówczesnym mistrzem wagi lekkiej i piórkowej Mateuszem Gamrotem. Do ich trzeciej i ostatniej do tej pory walki doszło w ubiegłym roku na KSW 53, gdzie zwyciężył „Gamer”. Co ciekawe „Stormin” już 11 września na EFM Show 2 zmierzy się z Vladislavem Kanchevem.

Sprawdź!  Tomasz Romanowski chce walczyć z Normanem Parkiem - „Freakowe organizacje zrobiły z ciebie zawszonego grubasa”

Parke zadebiutował we freakowej organizacji na jubileuszowej gali FAME MMA 10, gdzie zmierzył się z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim również w formule bokserskiej. Norman zwyciężył po jednogłośnej decyzji sędziowskiej, jednak Kasjusz Źyciński od początku nie zgadzał się z tą decyzją. Zostały złożone nawet dwa protesty w sprawie zmiany wyniku tego starcia, ale zostały one odrzucone przez organizację.

Powiązane artykuły