GROMDA

Norman Parke albo niedoszły rywal Mameda Khalidova!? Szef GROMDY o przeciwnikach dla Don Diego

Mariusz Grabowski szef organizacji GROMDA po piątkowej gali zdradził nazwiska zawodników, z którymi może zmierzyć się w przyszłości Mateusz Kubiszyn.

W main evencie GROMDA 13 zobaczyliśmy historyczny pojedynek pomiędzy „Don Diego” i Bartłomiejem Domalikiem. Obaj weszli do ringu jako niepokonani, jednak tylko jeden wyszedł z niego z nieskazitelnym rekordem oraz mistrzowskim pasem.

Emocjonujący pojedynek zwyciężył Kubiszyn, który wygrał dopiero w ostatniej rundzie nieograniczonej limitem czasowym. Zaczął brutalnie rozbijać swojego przeciwnika, aż w końcu narożnik „Balboy” poddał walkę.

Szef GROMDY o rywalach „Don Diego”

W rozmowie z MMA Rocks Mariusz Grabowski został zapytany o kolejnych przeciwników dla Kubiszyna. Przyznał, że w tym gronie znajduje się m.in. weteran UFC Hector Lombard, który był brany pod uwagę jako rywal dla Mameda Khalidova na galę Colosseum 2. Poza Lombardem w grę wchodzi również Norman Parke oraz inni sportowcy, którzy walczyli we freakach.

– Nie będę ukrywał, rozmawialiśmy z Hectorem, rozmawiamy i rozmawiać będziemy. Wszystko jest na dobrej drodze. Myślę, że nawet Hector udostępniał u siebie naszą GROMDĘ. Na spokojnie, trzeba do wszystkiego z chłodną głową podchodzić. A nazwiska? Jest kilka nazwisk. Mam kilku zawodników, którzy nawet stricte sportowo walczyli na freak fightach i chcą walczyć w GROMDZIE. (…) Również może walczyć o pas międzynarodowy przykładowo z Normanem Parke. Rozmowy z Parke prowadziliśmy, cały czas jesteśmy w kontakcie.

Sprawdź wywiady po GROMDA 13 dla fansportu.pl:

Sprawdź!  TAEDDY wraca na GROMDA 14! Zwycięzcę turnieju czeka twarda walka

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.