Boks

Nietypowa cieszynka influencerki. Eddie Hearn grzmi: „Nienawidzę tego. Tak ciężko…”

W miniony weekend, wbrew przepowiadanemu zamknięciu, odbyła się kolejna gala Kingpyn Boxing. Doszło do niej do nietypowej cieszynki w wykonaniu jednej z zawodniczek, która… podniosła top przed kamerą.

Kingpyn Boxing to wydarzenie, które porównać można do naszych rodzimych freak fightów. W ringu mierzyli się ze sobą zarówno influencerzy, jak i gwiazdy muzyki, czy nawet… filmów dla dorosłych. Z taką postacią mierzyła się niedawno Polka, Ms. Danielka. Kolejny pojedynek Aleksandra Daniel stoczyła w ubiegły weekend, a jej rywalką była tiktokerka Daniella Hemsley, której nagie zdjęcia oglądać można w Internecie za odpowiednią opłatą.

Najwięcej po tej walce mówi się o cieszynce zaprezentowanej po wygranej. Amerykanka podniosła w geście radości top i nie, nie miała żadnego biustonosza. Co więcej, gala Kingpyn Boxing transmitowana była na popularnej platformie DAZN.

O swoją opinię w tym temacie zapytany został Eddie Hearn. Jeden z czołowych promotorów bokserskich nie ukrywał, jak bardzo negatywnie do tego podchodzi i upomniał wszystkich, by nie mieszali Kingpyna z zawodowym boksem.

Sprawdź!  Jake Paul wyklucza rewanż z Tyronem Woodleyem! "Już miał swoją szansę."

Nienawidzę tego. Nienawidzę tego, bo tak ciężko pracowaliśmy nad tym, by kobiety w boksie były szanowane za umiejętności zasługi i ciężką pracą – powiedział w rozmowie z Boxing Social. – Musimy to zrozumieć – to nie jest boks. Wszystkie takie twory, Misfits, Kingpyn, trzeba to wykopać poza zawodowy boks i musimy odciąć się od tego. Sytuacja z Hemsley jest tragiczna. Nie po do od lat pracujemy na szacunek dla kobiet w boksie… ale wracam do sedna. To, co tam się działo, to nie jest boks.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.