FAME MMA

Tyburski przekonany, że sprawi niespodziankę! „Takie rzeczy robią ludzie wyjątkowi jak ja”

Paweł Tyburski już w ten piątek stanie przed ogromnym wyzwaniem, jednak jest bardzo pewny siebie i zapowiedział, że sprawi niespodziankę.

„Tybori” uznawany za jednego z najlepszych freaków w Polsce zmierzy się z profesjonalnym zawodnikiem Michałem Pasternakiem. Starcie nie odbędzie się jednak na zasadach MMA, tylko K-1 w małych rękawicach. „Wampir” pokazał jednak, że również i w stójce jest ogromnym zagrożeniem.

Tyburski przed walką z Pasternakiem

Sporo mówiło się o tym, że Szeliga może mu sprawić problemy właśnie ze względu na formułę starcia. Pasternak jednak z łatwością rozprawił się z rywalem i pokazał, że pomiędzy zawodowcami i freak fighterami jest przepaść, jeśli chodzi o umiejętności.

Fani spodziewają się, że teraz będzie podobnie i „Wampir” z łatwością pokona swojego przeciwnika na gali FAME Friday Arena 1. Tyburski jednak w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl zapowiedział niespodziankę:

– Będzie dla mnie największym sprawdzianem, pokaże mi, w jakim miejscu jestem. (…) Mam za zadanie pokrzyżować mu plany i pokazać niedowiarkom, że takie rzeczy się właśnie dzieją i takie rzeczy robią ludzie, którzy do tego stworzeni, czyli ja, ludzie, którzy są wyjątkowi, uważam, że mam to coś.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.