FAME MMA

Borys Mańkowski wróci do FAME? Jest plan na walkę z byłym mistrzem UFC! „Gadałem z chłopakami z FAME i był pomysł, żeby…”

Borys Mańkowski stoczy kolejny pojedynek w federacji FAME? Tym razem mówi o starciu z byłym mistrzem największej na świecie organizacji UFC.

Mańkowski w federacji FAME zadebiutował na 11 edycji w starciu z Normanem Parke. Był to swego rodzaju rewanż, gdyż po raz pierwszy walczyli oni na gali KSW 47 i po jednogłośnej decyzji sędziów zwyciężył Irlandczyk. Na wydarzeniu freakowym nie doszło jednak do walki w MMA, a na zasadach bokserskich w małych rękawicach.

W main evencie FAME 11 fighterzy stoczy 15-minutowe starcie wyłącznie na pięści. Ponownie zobaczyliśmy decyzję sędziów i po jednogłośnym werdykcie w górę powędrowała ręka Polaka. Po tamtym starciu wrócił do KSW, jednak poniósł dwie porażki z rzędu.

Borys Mańkowski wróci do FAME?

Jak się okazuje, być może nie jest to koniec przygody Mańkowskiego we freakowej federacji. Teraz na swoim kanale YouTube zdradził, że rozmawiał z włodarzami w sprawie ciekawego zestawienia. Chciałby ponownie zawalczyć na takich zasadach jak z Normanem Parke.

Teraz jego przeciwnikiem miałby być Eddie Alvarez, czyli były mistrz takich organizacji jak Bellator czy UFC. W największej organizacji na świecie walczył z takimi czołowymi zawodnikami wagi lekkiej jak Rafael Dos Anjos, Conor McGregor, Dustin Poirier czy Justin Gaethje.

Sprawdź!  Szeliga wyjaśnia, jakie papiery dał "Arabowi" do podpisania! "To był papier od mojego adwokata. Było w nim zawarte..."

– Koszulka Eddiego Alvareza. Dlaczego ją nagrywam? Dlatego, że kiedyś wpadł dosyć ciekawy pomysł. Gadałem z chłopakami z FAME i był taki pomysł, żeby stoczyć 15-minutową walkę tak, jak z Normanem w boksie, w małych rękawicach, ale właśnie z Eddiem. Byłoby to ciekawe.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.