Boks

Niespodziewane starcie Szpilki z Michalczewskim! Pięściarze zakończyli konflikt!

Pięściarze, którzy byli ze sobą bardzo mocno skonfliktowani, postanowili w końcu się pogodzić. Niedługo zmierzą się ze sobą, ale w szczytnym celu.

Pomiędzy Arturem Szpilka i Dariuszem Michalczewskim było bardzo dużo złej krwi. Dogryzali sobie nawzajem przy okazji wywiadów i po wielu krytycznych, a nawet obraźliwych słowach z całą pewnością nikt nie spodziewał się, że nagle zakopią topór wojenny.

Okazuje się jednak, że to koniec negatywnych relacji. Jak potwierdził sam były mistrz świata ” dawne grzechy zostały odpuszczone”. W ostatnim wpisie na Instagramie przekazał również, że 25 stycznia dojdzie do starcia, jednak nie w ringu, ani w klatce, tylko na korcie.

Byli pięściarze rozegrają charytatywny mecz tenisa, a przegrany będzie musiał przekazać pieniądze na wsparcie lokalnego domu opiekuńczo-wychowawczego:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.