KSW

Znamy kolejne szczegóły XTB KSW: Epic! Dojdzie do brutalnej walki z soccer kickami!

Poznaliśmy kolejnych zawodników, których zobaczymy podczas nadchodzącej gali XTB KSW: Epic. Na fanów czekają emocjonujące pojedynki.

Największa polska organizacja postanowiła wprowadzić nową serię wydarzeń o nazwie Epic. Podczas gal będą odbywały się starcia nie tylko w formule MMA, ale także w innych dyscyplinach, w tym również na mieszanych zasadach jak np. K-1 w małych rękawicach.

Na ten moment oficjalnie ogłoszony został jedynie main event, w którym Mamed Khalidov stoczy starcie bokserskie z Tomaszem Adamkiem. Do sieci trafiają jednak kolejne informacje odnośnie gali, która odbędzie się w lutym.

Prawdopodobnie do KSW powróci Marcin Wrzosek, który niedawno przyznał, że chciałby stoczyć tam pożegnalny pojedynek, jeśli chodzi o sportowe starcia. Według doniesień ponownie wejdzie do okrągłej klatki i zmierzy się z Arturem Sowińskim.

W akcji mamy zobaczyć również Damiana Piwowarczyka oraz Igora Michaliszyna. Ten ostatni w programie MMA Studio przekazał, że ma zawalczyć na brutalnych zasadach znanych z PRIDE. Oznacza to, że w pojedynku dozwolone będą soccer kicki oraz stompy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.