PRIME SHOW MMA

Żurom ostrzega Natana Marconia! Mocne słowa pod adresem freak fightera: „To się skończy tragedią”

Natan Marcoń swoich zachowaniem przysporzył sobie bardzo wielu wrogów. Duża część środowiska freakowego ostrzega go przed konsekwencjami, a tym razem głos zabrał nawet „Żurom”.

Andrzej Żuromski w ostatniej chwili wskakuje na kartę walk gali Prime Show MM 7 i stoczy rewanżowy pojedynek z Tomaszem Chicem. W pierwszym starciu przegrał przez brutalny nokaut i teraz będzie miał okazję się odegrać w zestawieniu na zasadach boksu, ale w małych rękawicach.

„Żurom” wykorzystał okazję do konfrontacji z Natanem Marconiem i podczas konferencji postanowił go zaatakować. Nie ukrywa, że nie podoba mu się zachowanie kontrowersyjnego freak fightera, który na wywiadach i w social mediach obrażając zasięgowe osoby, jednocześnie robiąc wszystko, aby uniknąć z nimi jakiejkolwiek konfrontacji.

W rozmowie z Goniec Sport „Żurom” postanowił ostrzec Natana. Już wcześniej wielokrotnie pojawiały się opinie, że Marconiowi może stać się krzywda. Podobnego zdania jest Żuromski, który nie ma wątpliwości, że prędzej czy później odpowie on za swoją postawę:

– Nie zna dnia, ani godziny. To się dla niego skończy tragicznie. Trafi kogoś bez ochrony, bo wszędzie chodzi z ochroną i po prostu zrobi mu wielką krzywdę. Ktoś go połamie albo coś gorszego się stanie. Do tego nie namawiam, ale to w tym kierunku idzie, bo hamulce komuś puszczą. On się zachowuje w sposób skandaliczny.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.