High League

Najman znalazł kolejnego rywala? Załęcki zgłasza gotowość! „Jak wygra z Jóźwiakiem, to…” [VIDEO]

Niewykluczone, że niebawem dojdzie do kolejnych głośnych starć z udziałem Dawida Załęckiego! Ojciec toruńskiego „Bad Boya” wyraził chęć na spotkanie z samym „Ojcem chrzestnym polskich freak fightów”.

Popularny „Crazy” zaskoczył wszystkich zgadzając się na kolejnego rywala w walce na HIGH League 6. Tym został Mateusz Kubiszyn, a panowie zmierzą się w koronnej dyscyplinie tego drugiego, czyli K-1. „Don Diego” zdobywał w przeszłości kilkukrotnie mistrzostwa świata, czy Europy. Ze względu na wygraną przez rywala walkę z Denisem Załęckim w ubiegłym roku, ojciec „Bad Boya” początkowo odmawiał chęci na takie zestawienie. W końcu jednak zmienił zdanie.

„Mówię, k**wa, to może ja bym się zapisał w kolejkę…?”

Dawid Załęcki szybko zyskał duże grono fanów w śweicie freak fightów. Pierwszy pojedynek stoczył z Alanem Kwiecińskim, którego pokonał już w 1. rundzie. W grudniu z kolei skończył niezwykle doświadczonego Vaso Bakocevicia.

W rozmowie z kanałem Fansportu TV dziennikarka zapytała się „Crazy’ego” o kolejnych potencjalnych rywali. Padł m.in. pomysł na starcie z Michałem Pasternakiem w K-1 albo Dominikiem Zadorą. Natomiast sam Załęcki przyznał, że byłby otwarty na pojedynek z Marcinem Najmanem.

Sprawdź!  (VIDEO) "Szalonemu Reporterowi" proponowano walkę z Denisem! "On by mnie zabił. To by były igrzyska dla ludzi"

Już podczas konferencji miał okazję na wymianę zdań z „El Testosteronem” i wyraził chęć walki. Następnie w wywiadzie dodał:

– Ja nie mówię z kim chcę walczyć. Dzisiaj tak dla zwały powiedziałem na konferencji, że kolejka do Najmana, tam Paweł [Jóźwiak] mówił, że kolejka do Najmana, że cudem się dostał. Mówię: k**wa, no to może ja bym się zapisał w kolejkę? Jak długa jest ta kolejka? Tak dla zwały…

Tymczasem „El Testosteron” zaakceptował propozycję Dawida! Co więcej, jest bardzo chętny, by taka walka miała miejsce już w najbliższej przyszłości.

No to Najman powiedział, że mnie wpisze na listę, k**wa, bardzo szybko! Więc, jak wygra z Jóźwiakiem, to mówi mnie weźmie do walki. – powiedział „Crazy”, po czym na pytanie o ewentualne obawy przed takim zestawieniem, dodał – pewnie, że bym się obawiał. W końcu król polskich fightów.

Zawodnik z Częstochowy odpowiedział również, że walka z Załęckim byłaby dla niego dużym wyzwaniem.

Kursy bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs. „Don Diego”

Galę High League 6 oraz walkę „Crazy” vs. „Don Diego” obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUS, darmowe 20 zł i ażTRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  (VIDEO) Kwieciński nie wpłacił całej kwoty! Załęcki zabrał głos w sprawie zakładu: "Nie wywiązał się do końca. Okazało się, że wpłacił połowę"

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.