Bez kategorii

Najman zawalczy z Murańskim, ale w formule MMA: „Dlatego właśnie prawnicy zabronili mi walki na gołe pięści. Zrobiłbym mu krzywdę, to…”

Marcin Najman zabrał głos w sprawie walki z Jackiem Murańskim. Przyznał, że może z nim stoczyć pojedynek, ale nie na gołe pięści.

Konflikt Najmana i Murańskiego trwa od dłuższego czasu. Zawodnicy mieli zmierzyć się na drugiej edycji Elite Fighters. Podpisali kontrakty, jednak po konfrontacji z rywalem „El Testosteron” stwierdził, że nie stoczy z nim pojedynku, a tym bardziej na gołe pięści, które według niego są w Polsce w nielegalne.

Najman stwierdził, że ludzie, którzy podpisali kontrakt w jego imieniu, nie mieli takiej wiedzy. Ponadto przyznał, że gdyby zrobił swojemu przeciwnikowi krzywdę czy też nawet go zabił, to czekałaby na niego wyrok i długa odsiadka w więzieniu.

„El Testosteron” wycofał się z pojedynku, jednak po gali FAME 12 zmienił zdanie i ponownie zabrał w tej sprawie głos. Podczas sobotniego wydarzenia Jacek Murański zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą i zadebiutował w sportach walki.

W klatce nie pokazał niczego poza kilkoma kopnięciami, którymi celował w kolano rywala. Przez cztery rundy Murański bez przerwy przyjmował mocne ciosy Tańculi. Debiutant ostatecznie został zdyskwalifikowany w czwartej odsłonie po kolejnych przewinieniach.

Sprawdź!  Wiemy, w jakiej formule Amadeusz Ferrari zawalczy z Polakiem: "Witajcie w piekle! Walka się odbędzie!"

SPRAWDŹ WYWIAD Z MIROSŁAWEM OKNIŃSKIM

W wywiadzie dla Fansportu.pl Mirosław Okniński został zapytany o potencjalne starcie Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem. Trener przyznał, że „El Testosteron” mógłby zrobić rywalowi naprawdę dużą krzywdę:

– Zrobiłby mu dużą krzywdę. Uważam, że nie powinno dojść do takiej walki. Marcin Najman zobaczył, że Murański jest bezbronny. Tylko tyle, że przyjmuje. Myślę, że rozbiłby mu głowę i by go zrobił kaleką.

Co by nie powiedzieć Najman nie jest jakimś super fighterem, ale ma silny cios i jakby trafił Murańskiego, to by mógł rozbić mu głowę. I już by mógł go nikt nie uratować, tak jak stało się to na tej gali Punchdown.

Na social mediach pojawiło się nagranie, na którym Najman prezentuje swój cios. Zapowiedział, że są to uderzenia, których Murański nie będzie w stanie ustać i zostanie znokautowany. „El Testosteron” odpowiedział również na słowa trenera Oknińskiego.

Przyznał, że prawnicy mieli przekonać go do tego, żeby nie toczył pojedynku na gołe pięści. Takie bowiem zasady miały obowiązywać w starciu na gali Elite Fighters II.

Sprawdź!  Drastyczne sceny podczas ważenia przed galą UFC! Zawodniczka zemdlała i spadła z wagi! [WIDEO]

Dlatego właśnie moi prawnicy zabronili mi przystąpić do tej walki na bezprawnych regułach na gołe pięści. Zrobiłbym mu krzywdę, to bym poszedł siedzieć. Na sportowo w mma mogę go ubić legalnie – napisał na Instagramie.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.