FAME MMA

(VIDEO) Mateusz Murański wściekły podczas walki Jacka! Ruszył w stronę kibica! „Wypier**laj stąd! Nie komentuj!”

Za nami gala FAME 12, na której Jacek Murański zastąpił kontuzjowanego syna. Kibice jednak coraz mniej wierzą w to, czy Mateusz rzeczywiście ma problemy ze zdrowiem.

Na konferencji przed wydarzeniem ogłoszono zmianę na karcie walk. W zastępstwo wszedł Jacek, który zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Pojedynek odbył się na warunkach postawionych przez Murańskiego, czyli w klatce 3×3 metry oraz z użyciem łokci.

Przez cztery rundy, aż do dyskwalifikacji Jacka, debiutant był brutalnie rozbijany przez Tańculę. Murański wyprowadził jedynie kilka kopnięć i w klatce musiał walczyć o przetrwanie. Co najbardziej zaskoczyło wszystkich kibiców, w jednej z rund ugryzł swojego przeciwnika.

Ostatecznie przegrał w czwartej odsłonie po tym, jak kolejny raz złapał się siatki. Sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku, co wyraźnie nie spodobało się Tańculi, który liczył na to, że walka skończy się w inny sposób.

Jeśli chodzi o kontuzję Mateusza Murańskiego, pojawiło się wiele teorii, że nie jest ona prawdziwa. Piotr Szeliga zasugerował, że być może zawodnik zdał sobie sprawę, że nie będzie w stanie pokonać Tańculę i dał szansę swojemu ojcu.

„Szeli” stwierdził również, że „Muran” nie zrobił również wymaganej wagi, jednak freak fighter pojawił się na oficjalnej ceremonii i wszedł na wagę, udowadniając, że zmieścił się w limicie. Oświadczył również, że mimo poważnej kontuzji chwile wcześniej Tańcula rzucił się na niego.

Sprawdź!  Don Kasjo o walce z Normanem Parke: "Wydał na siebie wyrok śmierci. Ludzie nie wiedzą o moich atutach"

Jak się jednak okazało, na zapleczu Mateusz Murański miał najpierw zaczepić rywala ojca. Ruszył w jego kierunku i próbował sprowokować Tańculę, po czym napluł w jego stronę, za co został uderzony. Sam „Aroy” przyznał, że Murański wyglądał, jakby wcale nie był kontuzjowany.

Teraz do sieci trafiło nagranie opublikowane przez kanał „chłopak z kamerą”, na którym Mateusz ruszył w kierunku kibica. Kibice zauważyli, że nie wygląda na tak poważnie kontuzjowanego, jak opowiadał jego ojciec Jacek. Zaraz za Mateuszem wstał członek teamu, który wykrzyczał do kibica – Nie komentuj! Nie komentuj!

Murański po tym, jak wrócił na miejsce, również zaczął krzyczeć w kierunku kibica – Wypier**laj stąd!

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Paweł Jóźwiak o konflikcie z Boxdelem: "Facet ewidentnie mnie zaczepia. Nie powiedziałem ostatniego słowa w tej sprawie i przyjdzie na to czas"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.