FAME MMA

(VIDEO) Mateusz Murański wściekły podczas walki Jacka! Ruszył w stronę kibica! „Wypier**laj stąd! Nie komentuj!”

Za nami gala FAME 12, na której Jacek Murański zastąpił kontuzjowanego syna. Kibice jednak coraz mniej wierzą w to, czy Mateusz rzeczywiście ma problemy ze zdrowiem.

Na konferencji przed wydarzeniem ogłoszono zmianę na karcie walk. W zastępstwo wszedł Jacek, który zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Pojedynek odbył się na warunkach postawionych przez Murańskiego, czyli w klatce 3×3 metry oraz z użyciem łokci.

Przez cztery rundy, aż do dyskwalifikacji Jacka, debiutant był brutalnie rozbijany przez Tańculę. Murański wyprowadził jedynie kilka kopnięć i w klatce musiał walczyć o przetrwanie. Co najbardziej zaskoczyło wszystkich kibiców, w jednej z rund ugryzł swojego przeciwnika.

Ostatecznie przegrał w czwartej odsłonie po tym, jak kolejny raz złapał się siatki. Sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku, co wyraźnie nie spodobało się Tańculi, który liczył na to, że walka skończy się w inny sposób.

Jeśli chodzi o kontuzję Mateusza Murańskiego, pojawiło się wiele teorii, że nie jest ona prawdziwa. Piotr Szeliga zasugerował, że być może zawodnik zdał sobie sprawę, że nie będzie w stanie pokonać Tańculę i dał szansę swojemu ojcu.

„Szeli” stwierdził również, że „Muran” nie zrobił również wymaganej wagi, jednak freak fighter pojawił się na oficjalnej ceremonii i wszedł na wagę, udowadniając, że zmieścił się w limicie. Oświadczył również, że mimo poważnej kontuzji chwile wcześniej Tańcula rzucił się na niego.

Sprawdź!  FAME MMA 15 - kiedy, gdzie oglądać? Cena, ile kosztuje PPV FAME MMA 15? Karta walk. Transmisja na żywo, stream online FAME 15.

Jak się jednak okazało, na zapleczu Mateusz Murański miał najpierw zaczepić rywala ojca. Ruszył w jego kierunku i próbował sprowokować Tańculę, po czym napluł w jego stronę, za co został uderzony. Sam „Aroy” przyznał, że Murański wyglądał, jakby wcale nie był kontuzjowany.

Teraz do sieci trafiło nagranie opublikowane przez kanał „chłopak z kamerą”, na którym Mateusz ruszył w kierunku kibica. Kibice zauważyli, że nie wygląda na tak poważnie kontuzjowanego, jak opowiadał jego ojciec Jacek. Zaraz za Mateuszem wstał członek teamu, który wykrzyczał do kibica – Nie komentuj! Nie komentuj!

Murański po tym, jak wrócił na miejsce, również zaczął krzyczeć w kierunku kibica – Wypier**laj stąd!

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Murański gotowy na walkę w Elite Fighters: "I'm ready! Wojnę mam we krwi"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.