High League

Najman zabrał głos w sprawie High League 6: „Wszystkich, którzy liczą na to, że Boxdel będzie moim rywalem, musze was rozczarować…”

Marcin Najman zabrał głos w sprawie pierwszej konferencji przed marcową galą High League 6. Już niedługo poznamy rywala „El Testosterona”.

Freak fighter w main evencie wydarzenia miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim, niestety doszło do tragicznej śmierci Mateusza, a federacja przełożyła konferencję oraz znalazła zastępstwo. Kibice liczyli na to, że Najman zmierzy się z włodarzem FAME „Boxdelem”.

Najman zapowiada konferencję

Jak wiemy z oficjalnego oświadczenia High League, pierwsza konferencja odbędzie się dopiero w poniedziałek 27 lutego:

Wracamy do Was! I konferencja przed HIGH League 6 odbędzie się w poniedziałek, 27 lutego, o 20:00. Szykujemy dla Was kilka niespodzianek – czytamy w komunikacie.

Głos zabrał również Najman, który zapowiedział konferencję oraz zabrał głos w sprawie walki z „Boxdelem”. Niestety musiał rozczarować wielu kibiców:

– Wszyscy ci, którzy liczą na to, że to jednak Bąbel będzie moim rywalem, muszę was rozczarować. Ciężko będzie doprowadzić do tego pojedynku, ponieważ on zażądał, aby walka odbyła się w wadze koguciej. No ja przy swoich gabarytach nie jestem w stanie zejść do tej kategorii, a Bąbel, jak to Bąbel. W każdym razie kategoria kogucia nie dla mnie.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.