Mayweather wygrał dużą kwotę na przegranej walce „Canelo”. Pochwalił się wygranym kuponem

Floyd Mayweather po raz kolejny pochwalił się wygranym kuponem. Tym razem przewidział porażkę Saula „Canelo” Alvareza.
„Money” to pięściarz, który jako pierwszy pokonał „Canelo”. Zmierzył się z nim w 2013 roku i po 12 odsłonach zwyciężył po niejednogłośnej decyzji sędziów. Teraz po 9 latach Meksykanin poniósł drugą porażkę podczas gali w Las Vegas.
Alvarez zmierzył się z Dmitrym Bivolem, który jest niepokonanym mistrzem kategorii półciężkiej. W stawce znalazł się jego pas WBA, który obronił po jednogłośnej decyzji sędziów.
Floyd Mayweather zarobił na porażce „Canelo”
Według bukmacherów Meksykanin był ogromnym faworytem. „Canelo” nie był jednak w stanie znokautować ani wypunktować Rosjanina. Mimo że ten na kartach sędziowskich miał niewielką przewagę, co wielu uważa za skandal, gdyż Alvarez wygrał zaledwie kilka rund.
Porażkę „Canelo” przewidział jego pierwszy pogromca Floyd Mayweather, który postawił 10 tysięcy dolarów na zwycięstwo Bivola. Poza odzyskaniem tej kwoty wygrał dodatkowe 42,5 tysiąca dolarów, czyli około 190 tysięcy złotych.
Źródło: Instagram
- Mario z GROMDY komentuje transfer Materli do FAME: Należy mu się [WIDEO]
- Nie tylko Vettori na celowniku Oleksiejczuka! „Walkę z nim brałbym od razu”
- Powrót Conora McGregora to mydlenie oczu? „Zależy mu tylko, by pozostać w nagłówkach”
- Mario zakończy karierę walką o pas? Potwierdził ostatni występ w GROMDZIE!
- Wygrała z Szeremetą na IO i zapadła się pod ziemię. Trener Polki: Jakby czegoś unikali i się bali…