MMA VIP

Szef KSW o aferze z MMA-VIP: „Stanowski jest clickbaitem. Ma powiedzieć w taki sposób i tyle razy przekląć, żeby się klikało. Czy ma rację?”

Maciej Kawulski w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie głośnej afery związanej z Marcinem Najmanem i jego organizacją MMA-VIP.

Podczas konferencji przed nadchodzącą galą freakową włodarze postanowili przedstawić „bossa” federacji. Jak się okazało, był nim Andrzej Zieliński znany jako „Słowik”. Współpraca MMA-VIP z byłym gangsterem wywołała lawinę krytycznych komentarzy.

Najbardziej w całą sprawę zaangażował się Krzysztof Stanowski, który za wszelką cenę utrudnia Najmanowi zorganizowanie gali. Dotychczas kilku wspólników oraz patron medialny zdecydował się wycofać ze współpracy z MMA-VIP.

Gala początkowo miała odbyć się w Kielcach 25 lutego, jednak miasto nie udostępniło hali. Następnie Najman przeniósł MMA-VIP 4 do Wielunia. Ostatecznie po atakach na rodzinę burmistrza, „El Testosteron” postanowił, że wynajmie prywatną halę i tym razem raczej nikt nie przeszkodzi mu w znalezieniu miejsca na zorganizowanie wydarzenia.

O całą aferę i poczynania Krzysztofa Stanowskiego został zapytany szef KSW Maciej Kawulski, który rozmawiał z portalem sport.pl.

– Każdy ma swój cyrk i swoje małpy. Ja staram się w sposób ograniczony komentować to. Po pierwsze, to co się wydarzyło, to nie jest powód, żeby kogokolwiek palić na stosie.

Po drugie, jeżeli ktoś chce to oceniać, to musi sobie zdać sprawę, że siła jego oceny stanie się siłą tego, kogo atakuje. Znaczy zwracanie na coś uwagę i wywoływanie dyskusji, tylko potęguje zainteresowanie danym zjawiskiem.

Po trzecie, jeżeli chcesz coś rozliczać, to wypadałoby po pierwsze nabierać trochę większą łopatą, po drugie zacząć od siebie, a po trzecie, no wydaje mi się, że na tym naszym lokalnym podwórku jest jeszcze kilka innych ptaszków godnych uwagi, skoro już rozliczamy tego jednego.

– Myślę, że bardzo im pomógł. Co kieruje Krzysiem? (…) Jeżeli chodzie o zadanie, jakie ma Krzysiu Stanowski, to Krzysiu jest clickbaitem. Ma powiedzieć tak, o tym i tyle razy przekląć, żeby to się klikało. On wie, jak to się robi. Czy ma rację? Nie będę się na ten temat wypowiadał. Czy przeszkodził Najmanowi w zrobieniu gali? Nie, pomógł.

Źródło: sport.pl

Sprawdź!  (VIDEO) Wiemy z kim zawalczy Jacek Murański! Walka bez limitu czasowego na gołe pięści!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.