High League

Najman pewny siebie przed High League 6! Zapowiada dominację: „Przejadę się po rywalu jak walec. Pytanie, kto następny? Fonfajans czy Bąbel?”

Marcin Najman zabrał głos w sprawie walki na High League 6 i zapowiedział dominację nad swoim przeciwnikiem. „El Testosteron” powróci do klatki już 18 marca.

Początkowo Najman miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim, jednak jak wiemy, do takiej walki nie dojdzie. Kibice postanowili zaproponować kilka zawodników, którzy mogliby wskoczyć na zastępstwo, a wśród nich znalazł się m.in. włodarz FAME.

Najman zapowiada dominację

Fani freak fightów chcieliby, żeby Najman zmierzył się z „Boxdelem”. Niestety „El Testosteron” kilka dni temu przekazał, że musi rozczarować Internautów, gdyż nie będzie to walka z Michałem Baronem. Poruszony został również temat rewanżu z „Hardkorowym Koksem”.

Najman nie ukrywa, że zależy mu na rewanżu z Robertem Burneiką i wielokrotnie wspominał, że nigdy nie powinien przegrać pierwszej walki. Sam „Hardkorowy Koksu” natomiast w wywiadzie dla fansportu.pl stwierdził, że nawet nie musiałby się przygotowywać.

Wciąż nie znamy nazwiska rywala, które zapewne zostanie ogłoszone podczas pierwszej konferencji. Najman zapowiedział jednak, że odniesie pewne zwycięstwo i zdominuje swojego przeciwnika:

Sprawdź!  Clout MMA 4 za darmo. Zobacz TRZY walki za free! [WIDEO]

Po moim najbliższym rywalu przejadę się jak walec. Pytanie, kto następny? Fonfajans czy Bąbel? Obaj zapowiedzieli, że przyjadą do mnie do Częstochowy dać mi nauczkę. Oby nie przyjechali razem. W ferworze walki w Scoucie mi się pomylą i któryś dwa razy smary obskoczy.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.