Clout MMA

Najman ostro o Murańskim! Nie ma szansy na walkę? „Przecież mu tylko chodzi o kolejne wypłaty”

Marcin Najman, który mianował się Cesarzem Polskich Freak Fightów nie spodziewa się, by miało jeszcze dojść do jego walki z Jackiem Murańskim.

Popularny „El Testosteron” już 5 sierpnia wystąpi na premierowej gali Clout MMA, gdzie przywita w mieszanych sztukach walki Andrzeja Fonfarę. Były mistrz świata w boskie powraca do sportu po kilku latach przerwy i choć nigdy nie występował w klatce, to jest zdecydowanym faworytem przed walką z Marcinem Najmanem.

O ile pojedynek ten wzbudza niemałe zainteresowanie, o tyle kibice bardzo chcieliby zobaczyć starcie samozwańczego Cesarz Polskich Freak Fightów z Jackiem Murańskim. Stary „Muran” niedawno powrócił do akcji na gali Prime Show MMA, gdzie jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Pawłem Jóźwiakiem.

Zapytany w rozmowie z Fansportu.pl o swojego wroga Najman przyznał, że taka walka nie ma racji bytu. Jego zdaniem z góry znany jest wynik takiego pojedynku. Sprawę zdaje sobie z tego też sam przeciwnik, który liczy na kolejną wypłatę.

Ale po co? Moi drodzy widzowie: po co? Żeby dostał kolejny wp***dol i żeby tłumaczył, że „nie wiedział, że mój cios waży”? Czy Jóźwiaka wyzywał od „leszczy” przed walką, a potem docenia, „uuu, tak, zwracam honor”… Przecież tu tylko o to chodzi. A waleczki i kolejne wypłaty lecą: cyk, cyk, cyk… Na p***doleniu farmazonów wszystko się kończy. Rekord 0-4… to nie jest najlepszy rekord jaki widziałem.

– W starożytnych czasach nie dopuściliby go nawet do Koloseum. Na pewno nie parałby się walkami. Czyszczenie wychodków, takie rzeczy, to by było jego zajęcie – dodał Najman nawiązując do czasów cesarskich.

Sprawdź!  Najman komentuje Pandora Gate! Stanowczo o wszystkich zamieszanych w aferę [WIDEO]

Clout MMA: Najman vs Fonfara – Kursy bukmacherskie

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Odbierz bonusy na walkę Najmana!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.