Clout MMA

Najman sprawi niespodziankę na Clout MMA? „Nigdy nie unikałem trudnych rywali. Konfrontowałem się z Pudzianowskim”

Marcin Najman zabrał głos przed pojedynkiem w Clout MMA. Freak fighter dołączył do nowej organizacji i stanie przed wielkim wyzwaniem.

„El Testosteron”, który w formule MMA jest na fali trzech zwycięstw, zmierzy się z byłym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Zwyciężył on 30 z 36 zawodowych walk, w tym 18 przez nokaut. Sięgnął również m.in. po tytuł mistrza świata IBO w kategorii półciężkiej.

Zdaniem kibiców i bukmacherów Najman jest gigantycznym faworytem. Ten jednak widzi swoje szanse, gdyż jest to starcie w MMA, a nie w formule bokserskiej. Dodatkowo w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl przypomniał kibicom, że nie unikał pojedynków z trudnymi rywalami.

Ma on na swoim koncie starcie z Mariuszem Pudzianowskim czy dwie walki z Przemysławem Saletą. Wszystkie trzy zestawienia zakończyły się jednak porażkami „El Testosterona” przed czasem. Ponadto dwa z nich zapisały się na kartach historii MMA, w tym debiut „Pudziana” i słynne – Kłopoty, kłopoty Najmana – wykrzyczane przez „Jurasa” oraz „Saleta choke”, czyli duszenie przedramieniem, po którym freak fighter odklepał.

Sprawdź!  Clout MMA ofiarą hakerów? Federacja wydała oświadczenie w sprawie PPV!

– Nigdy nie unikałem trudnych rywali. Kibice być może zapomnieli, że ja się konfrontowałem z Pudzianowskim. Konfrontowałem się z Saletą, gdzie było do jednej bramki. Doszło do wypaczenia wyniku, sędzia podniósł z pełnego dosiadu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.