MMA

Najman oburzony na Borka po meczu reprezentacji! Kibice wyjaśniają, że mocno się pomylił! „Ty ku*wa głąbie! Jaki przykład dajesz?”

Marcin Najman po wczorajszym meczu reprezentacji zamieścił na swoich social mediach nagranie, którym próbuje uderzyć w Mateusza Borka.

Najman oburzony na Borka

Freak fighter i dziennikarz są skonfliktowani od dawna. Niejednokrotnie wspominali o sobie w sieci i wbijali szpilki. Teraz oburzony „El Testosteron” opublikował kolejny materiał skierowany do Borka, któremu nie szczędził mocnych słów:

I ty miałeś czelność w tym swoim programiku wygłaszać kwestie w stosunku do mnie, że powinienem trzymać się z dala od oktagonu? Do człowieka, który stoczył ponad 52 walki. Ty nawet rękawic na rękach nie miałeś – rozpoczął Najman w filmie, który w piątek pojawił się na jego social mediach.

Cała sprawa i oburzenie Najmana dotyczy tego, że dziennikarz miał podczas meczu Polska-Holandia rzekomo zająć miejsce wyznaczone dla osób niepełnosprawnych. Freak fighter akurat znajdował się w pobliżu i postanowił zarejestrować to na filmie:

A teraz na meczu piłki nożnej, czyli twoje środowisko, które znasz doskonale od lat. Co ty ku*wa nie wiesz, że miejsca dla niepełnosprawnych są dla niepełnosprawnych? Jakim prawem je zajmujesz. Na pewno chciałbyś siedzieć na tym miejscu? Jesteś osobą publiczną! Jaki dajesz przykład? Ty ku*wa głąbie!

Kibice stanęli w obronie Borka

Na Twitterze pojawiła się masa prześmiewczych komentarzy pod adresem Najmana. Duża część Internautów postanowiła natomiast wyjaśnić, że miejsce dla niepełnosprawnych znajduje się pomiędzy krzesłami i jest wyraźnie oznaczone:

Sprawdź!  Koniec wojny Oknińskiego z WCA! "Nie będę wyzywał Szpilki. Główny cel został osiągnięty"

– Wydaje mi się, że miejsce dla niepełnosprawnych to nie jest krzesełko, tylko to miejsce między krzesełkami, gdzie widnieje ten znak i tam może stanąć wózek inwalidzki.

– Baranie, miejsce między dwoma fotelami jest na wózek inwalidzki…

– Marcin usuń, bo trochę śmiechu z tego będzie 🤣 to miejsce jest na wózek inwalidzki specjalnie pomiędzy krzesełkami. Tak jest na wszystkich stadionach.

Źródło: YouTube/Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.