High League

Najman kilka dni przed walką wyda książkę! Pokazał okładkę biografii „Ojciec chrzestny polskich freak fightów”

Najman potwierdził, że niedługo zostanie opublikowana jego książka o freak fightach. Za pośrednictwem social mediów pokazał już okładkę.

„El Testosteron” już od kilku lat planuje wydać „Niegrzeczny żywot Najmana”. W 2020 roku przekazał kibicom, że ma już napisane dwa rozdziały, a premiera będzie miała miejsce w 2021 roku. Tak się jednak nie stało i na ten moment nie wiadomo, co z zapowiedzianą książką.

Wiemy jednak, że w najbliższym czasie światło dzienne ujrzy biografia zatytułowana „Ojciec chrzestny polskich freak fightów”.

Najman zapowiada premierę książki

Pod koniec 2022 roku Najman oświadczył, że najpierw wyda książkę o freak fightach w Polsce i premiera odbędzie się jeszcze przed jego kolejną walką, czyli przed galą High League 6.

– Będzie miała tytuł „Ojciec chrzestny polskich freak fightów”. Myślę, że nikt nie będzie dyskutował nad tytułem, że to właśnie ja postanowiłem w kontekście swojej osoby zaczerpnąć.

– Będą opisane kulisy powstawania freak fightów, organizacji freak fightowych. Wiele smaczków takich, o których zapewne nie wiecie. Początek to był 2009 rok, moja walka z Mariuszem Pudzianowskim, całe przygotowania. To też nie było takie proste – pisał na swoim Twitterze.

Sprawdź!  Don Diego potwierdza słowa szefa GROMDY! W walkach na gołe pięści zarobił więcej niż w High League: "To prawda. Po pierwsze ze względu na…"

Teraz ujawnił więcej szczegółów. Opublikował okładkę oraz przekazał – Na kilka dni przed moją walką zaplanowaną na 18 marca, premiera „Ojciec chrzestny polskich freak fightów”.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.