GROMDA

(VIDEO) „Capo” wraca do ringu GROMDY! Przypominamy brutalny nokaut na „Lodówie”!

Po długiej przerwie do ringu GROMDY powraca Piotr „Capo” Półchłopek, który już w ten piątek stoczy kolejne walki na gołe pięści.

Ostatnie dni dzielą nas od gali GROMDA 12. Znamy już wszystkich uczestników i nie ma wątpliwości, że po raz kolejny będziemy świadkami ciężkich nokautów oraz brutalnych wojen w ringu. Poza 8-osobowym turniejem czaka na nas kilka superfightów, a całą listę zawodników, którzy zawalczą na GROMDZIE, znajdziesz – tutaj.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

„Capo” powraca do ringu GROMDY!

Ponownie w akcji zobaczymy „Capo”, który z GROMDĄ jest związany od pierwszej gali. Ma na swoim koncie cztery zwycięstwa i jedną porażkę, a ostatni raz oglądaliśmy go jeszcze w marcu 2022 roku. Półchłopek pokonał takich rywali jak „Lodówa”, „Polish Machine”, „Żołnierz” czy „Japa”.

Najefektowniejszy nokaut zaliczył na gali GROMDA 3, kiedy to zmierzył się w superfightcie z Norbertem „Lodówą” Rozenbajgierem. Już w pierwszej odsłonie „Capo” trafił potężnym prawym sierpowym, a rywal wylądował na deskach.

Sprawdź!  Goat niezadowolony z decyzji Pudziana. Porównał Eddiego Halla do... Jasia Kapeli!

Przed nadchodzącą galą kibice mogą sobie przypomnieć wspomniane starcie pomiędzy „Capo” i „Lodówą”. Fani liczą na to, że również i tym razem Półchłopek ustrzeli przeciwników swoimi ciężkimi pięściami:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.