Wotore

„Na bramkach zdarzało się kilkanaście bójek, jednego wieczoru!” – „Wiking” przed WOTORE 5!

Już 29 kwietnia odbędzie się gala WOTORE 5. W walce wieczoru zobaczymy starcie Marcina Wrzoska z Vaso Bakocevicem. Będzie to debiut „Polish Zombie” w walkach na gołe pięści. W co-main evencie czeka na nas rewanżowa walka Michała „Królika” Matrixa z Bartoszem Batrą. Wydarzenie odbędzie się w Gdańsku, a konkretnie Teatrze Szekspirowskim. Karta walk zbliżającego się eventu jest naprawdę bardzo mocna. W turnieju udział weźmie m.in. „Ufol”, czy też „Venom” – obaj zawodnicy walczyli w podziemnym fight clubie KOTS.

Na WOTORE 5 będziemy świadkami wielkiego finału o 50.000 zł – Jakub Ozga zmierzy się z Dominikiem Owsianym. Poważnym wzmocnieniem organizacji WOTORE wydaje się być angaż Piotra „Wikinga” Gołębiewskiego, który na co dzień trenuje pod okiem Karola Celińskiego.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

„Wiking” posiada ogromne umiejętności, a jego fenomenalne kopnięcia robią wrażenie! Gołębiewski podczas rozmowy z fansportu.pl przyznał, że w przeszłości razem ze swoim trenerem stali na bramkach, gdzie zdarzało im się interweniować, a jednego wieczoru na gołe pięści bili się nawet kilka razy!

„Tyle tego było. Karol wspominał, jesteśmy już troszkę starsi, ale we wcześniejszych latach było trochę tych bójek. Kilka, jak nie kilkanaście nawet jednego wieczoru. Zdarzało się nawet nokautować obrotówką, potrafię zrobić to ze zwarcia i wchodzi mi to.” – przyznał zawodnik WOTORE.

Sprawdź!  Wygrał ostatni turniej i powraca na WOTORE 4! Piotr Więcławski underdogiem w walce z Denisem Labrygą

Trener Karol Celiński powiedział natomiast: „Ja zaczynałem trenować, kiedy miałem 26 lat. A wcześniej, Paweł jest w moim wieku i zawsze się trzymaliśmy. Dużo walk na ulicy robiliśmy i to takie było nasze hobby w tamtych czasach. Także uważam, że Paweł tam sobie poradzi, bo widziałem go wcześniej w akcji, gdzieś staliśmy na bramkach.

Dodając – „Wiadomo w latach 90/00 było inaczej, niż teraz jest, było więcej awantur, więcej bójek, my te bójki prowokowaliśmy trochę, ale dużo sobie tam ćwiczyliśmy takie WOTORE w tamtych czasach.

WIDEO:

WOTORE 5 już 29 kwietnia w Gdańsku, Teatr Szekspirowski. Bilety cały czas dostępne tutaj.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.