FAME MMA

(VIDEO) Piotr Szeliga dostał z główki od ochroniarza! Kolejna awantura na gali FAME 15!

Za nami gala FAME 15, podczas której nie brakowało ogromnych emocji zarówno w klatce, jak i poza nią. Doszło m.in. do dwóch awantur z udziałem freak fighterów.

W miniony piątek doszło m.in. do dwóch walk w klatce rzymskiej. W jednej z nich Kacper Błoński zmierzył się z Marcinem Dubielem. Pierwszy z zawodników był mocno faworyzowany, jednak skazywany na porażkę przeciwnik pokazał wielki charakter i zwyciężył po blisko 18-minutowym starciu.

Błoński potrzebował pomocy medycznej i został wyniesiony na noszach. To właśnie wtedy doszło do jednej z awantur, gdy medykowi puściły nerwy, kiedy Mansur Azhiev przeszkadzał im, próbując podać wody półprzytomnemu zawodnikowi. Trenerzy z WCA i Adrian Polak mocno się zdenerwowali i o mało nie zaatakowali medyka.

Piotr Szeliga dostał z główki od ochroniarza!

Do awantury doszło również z udziałem „Szeliego”, który był w narożniku Arkadiusza Tańculi. Podczas FAME 15 „Aroy” zmierzył się z dwoma Murańskimi. Najpierw poddał Mateusza, a następnie brutalnie rozbił Jacka na pełnym dystansie. Co ciekawe, zakończył nawet konflikt z młodym „Muranem”.

Po zwycięstwie „Aroya” doszło jednak do kolejnej awantury. Całe zdarzenia zostało zarejestrowane przez świadka, który znajdował się w pobliżu. W kierunku Szeligi ruszyli dwaj ochroniarze, a jeden z nich uderzył freak fightera z główki.

Sprawdź!  Wyniki Fame MMA 17 na żywo. Kto wygrał? Relacja LIVE

Poniżej znajdziecie nagrania ze wspomnianych awantur, do których doszło w trakcie FAME 15. Sam Szeliga pytany przez swoich kibiców odniósł się do sprawy i wyjaśnił wszystko tutaj – Piotr Szeliga tłumaczy awanturę z ochroniarzem na Fame MMA 15!

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.