PRIME SHOW MMA

Mocny komentarz Mateusza Gamrota! Krytykuje zachowanie Pawła Jóźwiaka

Mateusz Gamrot w ostatnim wywiadzie został zapytany o zachowanie Pawła Jóźwiaka. Zawodnik UFC wypowiedział się krytycznie na jego temat.

Jóźwiak wśród widzów wywołuje mieszane uczucia. Wszedł do świata freak fightów jako prezes FEN, organizując tego typu starcia na galach. Następnie oświadczył, że w federacji nie ma miejsca na pojedynki freakowe, aż w końcu sam postanowił zawalczyć w klatce.

Podczas różnych konferencji nie powstrzymywał się od mocnych wyzwisk, awantur czy przepychanek. Zdaniem wielu Internautów takie zachowanie nie przystoi prezesowi sportowej federacji, która zajmuje się organizowaniem zawodowych gal MMA.

Jóźwiak ponownie wywołał kontrowersje swoim zachowaniem po przegranej z Jackiem Murańskim. Siłą próbował doprowadzić do zmiany werdyktu, a także złożył protest. Domagał się zmiany wyniku i ponownego przeanalizowania walki. Finalnie poinformował, że podjął „bardzo trudną decyzję”, gdyż postanowił wycofać protest.

Zachowanie Jóźwiaka skomentował Mateusz Gamrot, który rozmawiał z portalem InTheCagePL. Przyznał, że właściciele muszą zastanowić się, czy federacja powinna być reprezentowana przez takiego człowieka. Dodał również, że sam w obecnej sytuacji nie chciałby być zawodnikiem FEN:

Sprawdź!  Walczył o kontrakt w UFC, a wyląduje we freak fightach? Szaflarski wyzwany na pojedynek w K-1!

– Nie byłbym zawodnikiem FEN. Widziałem, jak krzyczał do mikrofonu rozwścieczony i robił z siebie, nie wiadomo kogo. Jest to żenujące. Jak jesteś prezesem, wyświetlasz się twarzą i całym sobą, a później robisz z siebie błazna na konferencjach i na walkach, to FEN powinien się zastanowić, czy dalej go wystawiać jako twarz reprezentującą organizację. No szkoda.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.