FAME MMA

Norman Parke zastąpi Alana Kwiecińskiego! Walka z Wampirem na FAME 20!

Duża zmiana na karcie walk FAME 20. Alan Kwieciński doznał kontuzji i nie będzie mógł zmierzyć się z Michałem Pasternakiem.

Podczas jubileuszowego wydarzenia miało dojść do wyjaśnienia konfliktu pomiędzy „Alanikiem” i „Wampirem”. O ich starciu mówi się od kilku miesięcy, a fani czekali na konfrontację. Bez wątpienia zapowiadała się mocna konferencja, jednak niestety pojedynek musiał zostać odwołany.

Reprezentant WCA doznał kontuzji, która wykluczyła go z walki. Federacja na szczęście zadbała o fenomenalne zastępstwo i w miejsce Alana wskoczył Norman Parke. Dwóch zawodowców wejdzie do klatki FAME już 10 lutego i bez wątpienia da świetne widowisko.

Organizacja za pośrednictwem social mediów tak zapowiedziała zmiany na karcie walk:

A kogo my tu mamy… Norman, dzień dobry! Władca klapków dołącza do rozkładu jazdy FAME 20 po tym, jak Alan Kwieciński nieszczęśliwie uszkodził kolano. Zdecydowaliśmy się znaleźć dla naszego Wampira godne zastępstwo. Oto on, prosto z Irlandii północnej – Norman „Stormin” Parke!

Szykuje się zjawiskowa i mocno sportowa bitka w formule MMA na pełnym dystansie! Będzie to istna śmietanka dla fanów mocnych ciosów oraz starć do ostatniej kropli krwi. Norman „Stormin” Parke vs Michał „Wampir” Pasternak, już 10 lutego w krakowskiej TAURON Arenie! Bądź z nami na miejscu i oglądaj na żywo!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.